Duru Güzellik’ten cilt bakımında muhteşem indirim

2018-04-17    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-17
.stripslashes($urun->baslik).

YIPRANAN CİLTLERE BAKIM

Cildimiz gün içerisinde maruz kaldığı güneş ışınları ve hava kirliliğiyle birlikte yıprandığı aşikar. Bunun yanında bir de eğer düzenli olarak cilt bakımı yapılmıyorsa daha sağlıksız bir görüntü ortaya çıkabilmekte.  Son zamanlarda gelişen teknolojiyle birlikte cilt bakımı konusunda da yeni yöntemler geliştiriliyor. Son teknoloji ile gerçekleştirilen Aquapeela adlı uygulama, cerrahi müdahale olmaksızın ağrı ve acısız bir şekilde, kişinin cilt tipine uygun olarak işlemler gerçekleştirilen bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Kentimizde yılların tecrübesi, güzel işletmeci Sevim baymak tarafından getirilen yeni teknoloji, yalnızca cildinizi temizlemekle kalmayıp, ciltteki kırışıklıklar, siyah noktalar, akne ve lekeleri de tedavi ederek gözeneklerinizin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

 21 YILLIK TECRÜBE

Berrak ve arınmış bir cilt isteyenlerin en gözde uygulamalarından olan AquaPeel işlemlerinde; el değmeden temizlik, cilt parlaklığı, tıkanmış gözenekleri açma, yoğun nemlendirme, cilt lekelerinde anında düzelme, ölü hücrelerin temizlenmesi, cilt tonundaki düzensizlikleri eşitleme gibi başarılı sonuçlar veriliyor. Kentimizde 21 yıllık tecrübesiyle bilinen  Duru Güzellik Merkezi de AquaPeel uygulamasıyla cilt bakımında sağlık, hijyen ve başarılı sonuç konusunda bir adıma öne geçmek isteyenlerin tek tercihi. Aquapeel uygulamasından faydalanmak ve indirim imkanlarını kaçırmamak için acele edin, Duru Güzellik Merkezi sizleri bekliyor.

 15 MAYIS’A KADAR YÜZDE 30 İNDİRİM

Yaklaşık 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilen bu uygulamada 1 seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde ediliyor. Cildi yenileyen ve gençleştiren AquaPeel üstelik cildi aşındırmaz, kişi uygulama sonrasında günlük hayatına hemen devam edebilir. Tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğiyle 21 yıldır çizgisinden ödün vermeden hizmet sunan Duru Güzellik Merkezi’ndeki AquaPeel uygulamasından 15 Mayıs tarihine kadar yüzde 30 indirimle yararlanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın

 

Whatsapp ve Mobil :  0532 886 05 16

Telefon: (0262) 323 72 73  

Adres: Karabaş Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Köseoğlu Apt. No: 188 kat:2 Daire:14
(Hoşgör Pastanesi yanı)  İzmit-Kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.