22-02-2024 13:19

Tarz sahibi ofisler

2017-04-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-04-08
.stripslashes($urun->baslik).

Bir ERG GROUP markası olan SOS, ERG GROUP’un yenilenen merkez binasında, Kartepe Showroom’da hizmet vermeye devam ediyor. Mekansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel çözümler üreten SOS, İstanbul ve Kocaeli’de sunduğu hizmetleri her geçen gün çoğaltırken, bünyesine kattığı birçok yeni ürünü sizlerle paylaşmak için Kartepe Showroom’unu da modern bir dekorasyon ile yeniledi. Kentimizin ünlü mimarlarından Yalçın Ergen tarafından kurularak, ülkemizde kaliteli ofis anlayışının çok önemli bir markası haline gelen SOS, dünya çapında bilinen pek çok markasıyla size muhteşem ofis seçenekleri sunuyor.


4

 

S.O.S NEDİR?

SOS hayallerinizdeki ofis tasarımını ortaya çıkarabilmeniz için hayata geçirilmiş bir tasarım ve mimari markasıdır. Ofis tasarımlarında uygulanabilir, estetik ve konforlu bir mimari anlayışı temsil eden SOS, hayallerinizden daha fazlasını ofisinize yansıtabilmek için farklı alanlarda uzmanlaşmış güçlü bir ekiple çalışır. SOS, daha kaliteli hizmet vermek ve proje bitiminde istenmeyen sürprizleri önlemek için gerçeği yansıtan konsept projeler hazırlar. SOS’ta, dekorasyon projelerinin tamamı ERG GROUP garantisiyle sunulur.

1

 

SOS’UN AVANTAJLARI NELERDİR?

Dünyaca ünlü markaların ürün gamına hakim olan SOS, önerdiği konsept proje sunumlarıyla uygulama sonrası çıkan sonucun projeye tamamen uygun olmasını sağlar. SOS, sunduğu fırsatlarla çalıştığı firmalara önemli ayrıcalıklar sağlar. Ofisini tasarlatmak, bu yorucu işi gerçekleştirirken de çeşitli avantajlar elde etmek istemez misiniz? SOS; modern, çalışanların motivasyonunu arttıracak, estetik, fonksiyonel ve kendini kanıtlamış pek çok dünya markasının ürünlerinden oluşan yeni bir ofise ihtiyacı olanlar için en doğru adrestir.

2

 

‘SOS ASİSTAN’ AYRICALIKLARI


Kaliteli yaşayan, konforuna ve sağlığına değer veren kişilerin isteklerini eyleme döken SOS, hayata geçirdiği projelerde ‘kişiye özel hizmet’ anlayışıyla hareket eder.  SOS ile çalışan her firmaya, bir ‘SOS Asistanı’ atanır. Uzman iç mimar kadrosu firma sahiplerinin hayallerini gerçeğe dönüştürürken, SOS asistanınız bu süreçte sizinle sürekli iletişim içerisinde olarak, projenizin hayata geçmesiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olur. Son kullanıcıların ve mimarların hayatını kolaylaştırmak için yola çıkan SOS, her şeyin çok daha kolay ve hızlı ilerlediği bir tedarik modeli sunar.

6

 

GÜVENİLİR ALTERNATİFLER SUNAR

Kentimizdeki mimarlara da projelerinin hayat bulması noktasında kaliteli ve estetik ürünleriyle destek olan SOS; tasarlanan dizaynın gerçek mekanlarda hayat bulması için onlara güvenilir alternatifler sunar. Dünyaca ünlü Nurus, Trimline, Tacer, Unigen, Eurodecor gibi markalarının bölge bayiliklerini bünyesinde barındıran SOS, Kocaeli Barosu, Sakarya Ticaret Odası, Çağın Göz Hastanesi, Gebze Güzeller Organize Sanayi İdari Binası, Kocaeli Eczacılar Odası, Kalibre Boru, Pekdemir İnşaat, Öztorun Oto, Yücel Boru gibi bölgemizin önde gelen birçok kurum ve kuruluşlarına hizmet vermiştir. Daha ayrıntılı bilgi için www.sos.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

NASIL ARANDI: #dekorasyon #Kocaeli #ofis #Sos

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.