Tanıştıkları yerde evlendiler!

2016-06-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-06-08
.stripslashes($urun->baslik).

 

kelesdik

 

İlimizin tanınmış iş adamlarından Halil İbrahim Keleş ile Aysel Keleş'in yakışıklı oğulları Metin Fatih Keleş, Bedriye Tırkan ve Gürsel Özünal'ın güzeller güzeli kızları Özgü Özünal ile hayatını birleştirdi. 8 yıl önce Sapanca'da tanışan ve birbirlerine aşık olan çift, seneler sonra yine aynı yerde dünya evine girdi. İç mimar olan Metin Fatih Keleş ile mühendis olan ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışan Özgü Özünal’ın düğünü yaklaşık 300 kişilik seçkin bir davetli topluluğunu da bir araya getirdi.

 
AÇIK ALANDA NİKAH

Sapanca Green Blue Butik Otel'de gerçekleştirilen düğüne katılan davetliler, genç çiftin en özel anına tanıklık etti. Birbirlerine çok yakışan çiftin nikahı, Arke Organizasyon tarafından büyük bir özenle süslenen mekanda, açık alanda kıyıldı, davetliler daha sonra yemek için hazırlanan özel bölüme alındı. Genç çiftin nikah şahitleri arasında CHP eski milletvekillerinden Hikmet Erenkaya ile eski ilçe başkanlarından Selman Yıldırım da vardı.

 

kelesnikah

 

keles1

Ertuğrul Küçük ve Gizem Çiltepe


keles3 

Özgü Hanım'ın ailesi ve aile dostları tam kadro düğündeydi. Şıklıklarıyla göz kamaştıran hanımlar objektifimize böyle poz verdi.


keles7

Zuhal Tırka ve Neşe Küçük


keles5

Özgür Özünal, Gürsel Özünal, Hande Zeynep Gecir, Bedriye Tırkan


keles8

Ayşe Kayalar


keles6

Fahriye Keleş Erbay ve oğlu Mehmet Erbay


keles9

Ebru Anlı


keles13

Nur Önder & Özgür Önder

NASIL ARANDI: #Arke Organizasyon #Aysel Keleş #düğün #evlilik #Halil İbrahim Keleş #hikmet erenkaya #merasim #Metin Fatih Keleş #mutlu yuva #mutluluk #nikah #Özgü Özünal #Sapanca Green Blue Butik Otel #selman yıldırım

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.