05-03-2024 06:26

“Siz düşleyin biz gerçekleştirelim”

2017-03-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-03-04
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: Serpil ÇOLAK FOTOĞRAFLAR: Vehbi KILIÇHer kadının hayalidir dolgun ve parlak saçlar... Yüzüne uygun saç modeli... Modaya uygun saç rengi... Çünkü her kadın, saçı güzel olduğunda kendisini güzel hisseder. Her kadın ister bakımlı görünmeyi...

Manikür ve pedikürle kuş gibi hafifler; Kalem gibi kaşlar, uzun ve çekici kirpiklerle hayata daha bir güzel bakar. Kusursuz makyaj ise güzelliğine güzellik katar. İşte bu yüzden sık sık kuaförlerin yolunu tutar. Sadece güzelleşmek için gidilmez kuaför salonlarına. Kimi zaman sohbete, kimi zaman dertleşmeye, kimi zaman da kafa dağıtmak için gidilir. Kuaför salonları bir nevi terapi yeri gibidir. Ve her zaman mutlu çıkılır. Hele ki karşınızdaki kişi işinin ehliyse, hayalleriniz gerçeğe dönüşür.

 

 

 

 

SİZ DÜŞLEYİN YETER

‘Siz düşleyin, biz gerçekleştirelim’ sloganıyla yola çıkan BTM Studio Hair Club da bunlardan biri. Çok uzun yıllar bu mesleğe emek vermiş üç genç tarafından kurulan ve isimlerinin baş harflerinden oluşan BTM, güzelleşmek isteyen kadınların yeni adresi...

Meslekte 20 yılı geride bırakan Bahadır Kaba ve Talip Tekin ile 22 yıllık bir deneyime sahip Mustafa Tekin’in kısa bir süre önce Yahya Kaptan Mahallesi’nde, Kavanlar İş Merkezi’nde açtığı BTM Studio Hair Club, ilk gün itibariyle büyük ilgi görmeye başladı. 225 metrekare büyüklüğündeki kuaför salonu gerek şık dizaynı, gerekse yarattığı konforla dikkat çekiyor. Geniş bir otoparka sahip olan salonda ‘bayan’ bölümü Bahadır Kaba ve Talip Tekin’e emanet. ‘Erkek’ bölümünün başında ise Mustafa Tekin bulunuyor.

Güzelliğine ve bakımına önem veren kadınların yakından tanıdığı Bahadır Kaba, gerek kesim ve şekillendirme, gerek boya ve röfle, gerekse kaynaktaki hünerlerini şimdi kendi mekanında sergiliyor. Ombre ve renklendirme konusunda İzmit’in bir numarası olan, İstanbul’dan bile çok sayıda müşterisi bulunan Talip Tekin de kendi mekanında çok daha güzel çalışmalara imza atıyor.

 

 

BTM Studio’da çocuklar için özel koltuklar bulunuyor.

 

BTM Studio Hair Club’ın bayan bölümünde saç kesimi, boya, röfle, balyaj, ombre, ters işlem, kaynak, pigmantasyon, kırma, olaplex, brushlight gibi işlemlerin yanı sıra manikür, pedikür ve ağda da yapılıyor. Konusunda uzman bir ekibin görev yaptığı mekanda profesyonel makyaj uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Öte yandan yine deneyimli ve tecrübeli bir ekip tarafından kaş kontürü, ipek kirpik, kirpik perması, microblading (3D kıl tekniğiyle kaş şekillendirme) uygulamalarına da yer veriliyor.

 

 

ERKEKLER İÇİN DE...

20 yıldır çalıştığı iş yerinden ayrılarak kendi kanatlarıyla uçmaya başlayan Bahadır Kaba ile 15 yıldır birlikte çalıştığı arkadaşı Talip Tekin, gelin başı ve nişan başında da oldukça iddialı. Şimdiye kadar çok sayıda gelin ve nişan başına imza atan ikili, bu konuda da rakip tanımıyor.

BTM Studio Hair Club’ın erkek bölümü ise 22 yıldır mesleğin içinde olan Mustafa Tekin tarafından yönetiliyor. Mustafa Bey her ne kadar erkek kuaförü olsa da kısa saçı seven kadınların da tercih ettiği bir isim. Kuaför salonunun ‘erkek’ bölümünde çocuklar da unutulmamış. Çocuklar için yaptırılan araba şeklindeki koltukla saç tıraşı eğlenceli hale getirilmiş. Beylere saç-sakal tıraşının yanı sıra manikür ve pedikür hizmetinin de verildiği ‘erkek’ bölümünde saç ve cilt bakımı da yapılıyor.

 

KONULARINDA UZMAN

İzmit’in en güzel lokasyonunda bulunan BTM Studio Hair Club’ta üç ortağın yanı sıra kalabalık bir kadro görev yapıyor. Hepsi pırıl pırıl gençlerden oluşan bu kadronun en büyük özelliği, konularında uzman olmaları.

 

İşte kadro

BTM Studio Hair Club’ta kalabalık bir kadro görev yapıyor.

 

Gamze Ateş (makyöz), Yasemin Yorgun (makyöz, manikürist), Ayfer Angın (manikürist, ağda), Emine Tandoğan (saç tasarım), Dilara Yılmazoktay (kasiyer), Emine Abukan (yardımcı), Huriye Özcan (mutfak), Ümit Yorgun (saç tasarım), Göksel Yüksel (erkek saç tasarım), Enes Aslanboğa (salon yardımcısı), Sefa Mısır (muhasebe).

BTM Studio Hair Club’ın 14 kişilik dev kadrosu, yüzlerinden bir an olsun eksilmeyen gülümsemeleriyle İzmitli bayanların ve beylerin hizmetinde. Saçlarınızdan sıkıldıysanız, bir yenilik yapmak istiyorsanız ya da daha bakımlı görünmekse amacınız; BTM Studio Hair Club tam size göre. Kendinizi uzman ellere teslim edin, yenilenin. Deneyin, pişman olmayacaksınız.

İletişim: 0 262 311 00 44

 

NASIL ARANDI: #bakım # BTM Studio Hair Club # güzellik # kadın # saç

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.