Sinem Karakaş Make-Up Studio yeni yerinde kapılarını açtı

2020-05-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-05-11
.stripslashes($urun->baslik).

Dünyada baş gösteren Covid-19 salgınıyla mücadele ülkemizde de büyük titizlikle devam ediyor. Mart ayının ikinci haftası ülkemizde kendini iyiden iyiye gösteren salgın nedeniyle ciddi tedbirler alınmış, sosyal yaşam kısıtlanmış, pek çok sektör kısa süreliğine çalışmaya ara vermiş, AVM’ler kapanmış, zaman zaman sokağa çıkma yasağı uygulamaları uygulanmıştı. Salgının etkilerinin yavaş yavaş hafiflemesiyle birlikte ülkemizde normalleşme adımları da atılmaya başlandı. Hükümet, bazı sektörlere belirli kriterler çerçevesinde faaliyetlerine başlama izni verdi. İlk olarak kuaför, güzellik merkezleri ve berberlerin açılmasıyla başlayan süreç önlemler eşliğinde devam ediyor.

 

 YENİ YERİNDE HİZMETTE

İlimizde bir marka haline gelen kalıcı makyaj uzmanı ve aynı zamanda eğitmeni Sinem Karakaş, make-up stüdyosunun kapılarını açtı. Karantina dönemi sonrası ilk müşterilerini yeni yerinde ağırlamaya başlayan Sinem Karakaş, uygulamaları bizzat kendisi yapıyor. Daha önce İzmit şehir merkezinde hizmet veren Sinem Karakaş Make-Up Studio, artık daha ferah ve modern bir binada hizmet veriyor. Yenişehir Mahallesi’ndeki yeni yerinde karantina sonrası ilk müşterilerini ağırlayan Sinem Karakaş,  bakanlığın talimatlarını harfiyen yerine getiriyor.

 

GÜVENLİK HADSAFHADA

Uzun bir aradan sonra tekrar işinin başına döndüğü için bir hayli mutlu olan ve işlemlerini koruyucu ekipmanlar kullanarak gerçekleştiren Sinem Karakaş, müşterilerinin can sağlığına da önem veriyor. Merkezinde dezenfeksiyon uygulaması yaptıran ve salona giriş çıkışlarda müşterilerini dezenfeksiyon ürünleriyle karşılayıp-uğurlayan Sinem Karakaş, “Salonumuza eldivensiz ve maskesiz asla müşteri kabul etmiyoruz. Geçici olarak ikramlarımızı durdurduk. Salona girişte ateş ölçümü mutlaka yapıyoruz. Ateş ölçümü yapıldıktan sonra galoşunu giyip işlem yerine gidiyor müşterilerimiz. İşlemlerimiz esnek randevu saatiyle yapılıyor. Hiçbir müşterimiz diğer müşterimizle karşılaşmıyor. İşlem bittikten sonra kullanılan ekipmanlar dezenfekte ediliyor. Ve yeni işleme başlarken uzmanlarımız müşterilerin gözünün önünde eldiven değişimi yapıyor. Müşterilerimizin iç huzuru bizim için önemli. Daha sonrasında ödeme yapılır yapılmaz tekrar el dezenfektanıyla ellerimizi koruyoruz” dedi.

 

Sinem Karakaş, bakanlığın tüm kurallarını harfiyen yerine getirdiklerini ve müşterilerinden aynı titizliği beklediklerini söyleyerek güvenle merkezilerinde işlem yaptırabileceklerini kaydetti.

 

 

İLETİŞİM

Yenişehir Mahallesi Arda Sokak No:38 İzmit/Kocaeli

Telefon: 0543 862 41 00

NASIL ARANDI: #sinem karakaş # ifade uzmanı # makeup artist # kalıcı makyaj uzmanı # izmit # kocaeli # güzellik # bakım # bakımlı olmak # kadın #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.