10-12-2023 00:35

Derin Estetik, güzelliğine önem verenleri bekliyor

2020-05-13    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-05-13
.stripslashes($urun->baslik).

Güzelliğine önem veren kadınların adresi olan Derin Estetik & Güzellik Merkezi, pandemi nedeniyle kısa süreliğine hizmetlerine ara vermişti. 18 yıldır güzellik uzmanı olarak hizmet veren Sibel Şekerci'nin sahibi olduğu Derin Estetik, bakanlığın belirlediği kurallar çerçevesinde hizmetlerine kaldığı yerden devam etmeye başladı. Ömerağa Mahallesi Hafız Şerif Sokak No:15'te uzman ekibiyle hizmetine devam eden Sibel Şekerci, "Hijyen kurallarına zaten önem veriyorduk ama şuan bakanlığın sunduğu tedbirlere uyarak üst seviyede hizmet veriyoruz. Her işlem için tek kullanımlık ürünler kullanıyoruz. Müşterilerimiz geldiğinde ilk olarak ateş ölçümü yapılıyor, sonrasında galoş giyerek onlarıişlem odasına alıyoruz. İşlem bitince tekrar ateş ölçümü yapılıp müşterimizi uğurluyoruz. Ardından tüm aletler dezenfekte edilip, oda temizlenip diğer müşteri için hazırlanıyor" dedi.

 

 

YENİ YERİNE TAŞINACAK

Güzellik uzmanı Sibel Şekerci, aynı zamanda yeni bir yere taşınma heyecanı da yaşıyor. Müşterilerine daha modern ve ferah bir binada hizmet vermek istediğini söyleyen Şekerci, ramazan bayramı sonrası Veli Ahmet Mahallesi İnönü Caddesi Hilmibey Apartmanı No:99 Daire:8 adresindeki yeni yerlerine geçeceklerini de söyledi.

 

İLETİŞİM

Telefon: 0 (262) 999 41 09 / 0532 745 25 04

NASIL ARANDI: #derin estetik # Güzellik uzmanı # Sibel Şekerci # bakım # güzellik # kadın # yaşam # güzellik merkezi # hijyen # hizmet # yeni adres # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.