Şimdi tatil zamanı!

2017-07-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-07-11
.stripslashes($urun->baslik).

Herkes kendine güzel yaz programları yapmıştır mutlaka. Bu ay ‘Biz çok Sevdik’te, uzun yaz tatili planları yapamayan ya da tatil aralarını boş geçirmek istemeyen aileler için çocuklu günübirlik eğlence alternatiflerini derledik.

Yaz aylarında, havuzdu denizdi derken, yemek vaktini kaçıran miniklere sağlıklı bir atıştırmalık tarifimiz var, ‘Çocuk Lezzetleri’nde.

 

Evdeki abur cubur canavarları kayısı pestili tarifimize bayılacak. Okul öncesi çağı, tüm annelerin en zorlandıkları dönemdir. Hele ilk defa anne olmuşsanız, tecrübesizlikten doğan tüm sorunlarla savaşma zamanıdır. Bir de okul zamanı geldiyse, bizden başkası asla anlayamaz zannederiz biricik çocuğumuzu. İşte öyle bir anda size sımsıcak gülümsemesiyle güven veren bir öğretmen olmalıdır kollarını açan… Tıpkı, ‘1 Anne 5 Soru’nun bu ayki konuğu Ozan Aslan’ın annesi Edanur Korkmaz gibi.

Maviş gözleriyle, lüle lüle saçlarıyla ve daha 3,5 yaşında olduğu halde kurduğu mantıklı cümlelerle bizi kendine hayran bırakan Alya Büyükaydın, ‘Kids Style’ın bu ayki konuğu.

Bol bol eğlendiğiniz, kahkahalarınızın hiç bitmediği, sevgi ve mutluluk dolu bir yaz diliyoruz.

 

 

 

NASIL ARANDI: #tatil # çocuk

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.