Şehrin ortasındaki huzur…

2016-08-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-08-07
.stripslashes($urun->baslik).

Körfezin incisi Wellborn Luxury Hotel, 2012 yılından Başiskele sahilinde açıldığı günden beri verdiği uluslararası standartlardaki hizmetle, kentimizin turizm alanındaki en popüler markası konumuna geldi.

Kocaeli’nin en ayrıcalıklı noktasındaki lokasyonu, muhteşem mimarisi, dünya standartlarında hizmet veren restoranları ve misafirlerine yaşattığı konforla 4 mevsim tercih edilen otel, yaptığı düzenlemelerle şimdi SPA merkeziyle de her zamankinden daha iddialı.

ayak

Bir süredir Wellborn DTOX Wellness & SPA ismiyle hizmet vermeye başlayan merkez, Uzakdoğu’nun mistik atmosferini kentimize taşıdı.

Artık, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden bunalan;

Biraz rahatlamaya ve huzur bulmaya ihtiyacı olan;

Bedenini uzman ellere teslim ederek iyi masajla yenilenmek isteyen;

Ya da vücudundaki toksinlerinden arınarak hem sağlığını hem de güzelliğini korumak isteyenlerin en yakın kaçış noktası, Wellborn DTOX Wellness & SPA.

 

3

 

EVET, DOĞRU YERDESİNİZ

Wellborn DTOX Wellness & SPA’nın insanın ruhuna dokunan atmosferi, merkeze adımınızı attığınız ilk an etkiliyor sizi...

Kullanılan ışık, mistik kokular ve ortamın sımsıcak atmosferini hissettiğinizde, doğru yerde olduğunuzu bir kez daha anlıyorsunuz.

Artık, biraz kendinizi şımartma ve sunulan kaliteli hizmetin tadını çıkarma zamanı...

Wellborn DTOX Wellness & SPA’nın uzman ekibinin sihirli dokunuşlarıyla ruhen ve bedenen tazeleneceksiniz...

Arzunuz, günlük hayatın stresinden, iş hayatının yoğunluğundan uzaklaşmaksa merkezin jakuzili tek ve çift kişilik masaj odaları sizin için hazırlandı.

Mum ışığında, mis gibi kokuların içinde, huzur veren bir müzik eşliğinde Balili profesyonel terapistlerden alacağınız masaj, ihtiyacınız olan rahatlamayı kısa sürede sağlayacak.

Birbirinden farklı 14 masaj seçeneğiyle yenilenecek, kendinizi kısa bir tatile çıkmış gibi hissedeceksiniz.

 

hamam

 

CİLDİNİZ IŞIL IŞIL OLSUN

Uzakdoğu’nun mucizevi etkilere sahip masajını ilimize taşıyan Wellborn, geleneksel alışkanlıklarımızı da göz ardı etmemiş.

Eğer Türk hamamı, sizin için de banyo yapmaktan daha öte bir anlam taşıyorsa, doğru adres yine Wellborn DTOX Wellness & SPA.

Merkezin unisex ve özel hamamlarında, hamam kültürünü en hijyenik şekilde yaşarken, toksinlerinizden buhar odası ve saunayla arınacaksınız.

Üstelik Wellborn DTOX Wellness & SPA, en mutlu gününüzde de yanınızda.

Verdiği gelin hamamı hizmetiyle, sizi hayatınızın en özel gününe hazırlayan merkez: kese-köpük ya da peeling uygulamalarıyla cildinizi ölü hücrelerden arındırırken, uyguladığı bakımla ışıl ışıl bir tene sahip olmanızı sağlayacak.

Sonrasında tercih edeceğiniz masaj ise sizi düğün öncesi stres ve yorgunluğundan kurtarıp, yeni bir hayata enerjik bir şekilde ‘evet’ demenize yardımcı olacak.

Eğer siz de Wellborn Luxurt Hotel’in misafirlerine sunduğu konforu yaşamak ve Wellborn DTOX Wellness & SPA’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak için daha detaylı bilgi almak isterseniz, 444 0 670’i arayabilir ya da www.wellbornhotel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.,

havuz

 kına

NASIL ARANDI: #DTOX Wellness #Kına #SPA #Wellborn Luxury Hotel

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.