16-07-2024 22:02

Roman’dan defileli açılış

2019-04-20    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-04-20
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

İzmit şehir merkezinde La Belle Butik’i açarak şıklığına önem veren kadınları ağırlayan stil danışmanları Esra Yazıcı ile Seda Gündoğdu, Roman markasının bayiliğini aldı. Kocaeli’de modaya yön veren isimler arasına giren Yazıcı ve Gündoğdu, Symbol AVM’nin birinci katında hizmete giren Roman mağazasının açılışını muhteşem bir defile eşliğinde gerçekleştirdi.

Roman’ın ilkbahar-yaz kreasyonunun yanı sıra özel geceler için hazırladığı birbirinden şık kıyafetleri sergileyen mankenler, büyük ilgiyle izlendi. Symbol AVM içerisinde kurulan platformda kıyafetleri sergileyen mankenleri AVM’yi ziyaret eden onlarca kişi izledi, kimisi cep telefonlarıyla bu anları kaydetti.

 

Moda sektörünün öncü markalarından Roman’ın birbirinden şık koleksiyonunu tanıtan ve mağazanın açılışını yapan Yazıcı ile Gündoğdu, “Şıklığı ve kaliteyi bir arada taşımak isteyen tüm kadınları mağazamıza bekliyoruz” dedi. 

Symbol AVM’de 300 metrekarelik mağazada kadınları ağırlayacak olan stil danışmanı ikili, Roman’ın yenilenen yüzü ve dinamik kadrosuyla yeni sezona muhteşem bir giriş yapmış oldu. Stil sahibi tüm kadınları mağazalarına beklediklerini söyleyen Yazıcı ve Gündoğdu, dileyen müşterilerine stil danışmanlığı da yapacak.

 

İLETİŞİM

Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi  1. Kat Başiskele/Kocaeli

Tel: 0532 713 89 30

 

 

NASIL ARANDI: #roman # giyim # moda # şık # kadın # kadın giyim # esra yazıcı # seda gündoğdu # la belle # butik # mağaza # izmit # kocaeli # kocaeli life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.