29-02-2024 21:07

Ravza-i Poyraz matineyle açıldı

2017-05-18    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-05-18
.stripslashes($urun->baslik).
Haber: Didem KÖSEOĞLU


5 dönümlük arazi üzerine kurulu Ravza-i Poyraz en mutlu anlarınızda sizin mekanınız olacak. Kadınlar matinesi programıyla açılışını gerçekleştiren Ravza-i Poyraz’a adeta Kocaelili hanımlar akın etti. 1500 kişilik bahçesi ve 500 kişilik havuz başıyla ilimizdeki en şık cemiyet mekanları arasında yerini alacak mekanın işletmeciliğini Ayas Organizasyon olarak Aygül Olak ve Nuriye Köksal yapacak. Prens Baha ve Fatili Arslanoğlu’nun sahne aldığı matinede günlük hayatın stresinden kurtulan hanımlar bütün kurtlarını döktü.

‘HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ’

Kocaeli Emlakçılar Odası Kadın Komisyonu Başkanı Seçil Yeşil, Düşkün ve Yaşlılar Derneği Başkanı Sevcan Tamer ve Tek Gıda-İş Sendikası Kadın Komisyonu Başkanı Burcu Yıldırım’ın üyeleri ve yönetimleriyle katıldığı matine önce dans gösterimiyle başladı. Dans gösterisinden sonra açılış konuşmasını gerçekleştiren Ravza-i Poyraz İşletme ortaklarından Aygül Olak, “Katılımlarınızdan dolayı hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu güzel mekanı bize kazandırıp, bize güvendikleri için mekan sahipleri Metin ve Saadet Dilek ailesine de teşekkür ediyorum. Bundan sonra düğün, nişan, sünnet, seminer kısacası bütün etkinliklerinize Ayas Organizasyon olarak imza atacağız” dedi.

1500 KİŞİLİK KIR BAHÇESİ VE HAVUZ BAŞI

Sözlerine devam eden Aygül Olak, “Dışarıda kır düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 1500 kişilik harika bir bahçemiz var. Aynı zamanda 500 kişi alabilen havuz başımız da mevcut. Ben sizlerle mekanımız isminin neden Ravza-i Poyraz olduğundan da bahsetmek istiyorum. Güzel bahçemizden dolayı Ravza ismini verdik. Bize inanan bina sahiplerimizin oğlu Poyraz’ın ismini de Ravza’ya ekledik. Ortaya poyraz bahçesi çıkmış oldu” dedi. Ramazan’da iftar yemeklerinin de verileceğini belirtti.


NASIL ARANDI: #ayas organizasyon #aygül olacak #fatilli arslanoğlu #nuriye köksal #prens baha #ravza-i poraz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.