19-06-2024 13:18

Prof. Dr. Cumhur Kesemenli kendi kliniğini açtı

2019-09-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-07
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü hekimi olan Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, kendi kliniğini açtı. İzmit Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı Balcıoğlu İş Merkezi’nde özel kliniğini açan Prof. Dr. Kesemenli’yi dostları, iş dünyası ve siyasiler yalnız bırakmadı.

Kliniğinde hafta içi saat 16.00’dan sonra hasta kabul edecek olan Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, 4 çalışma arkadaşıyla birlikte, 265 metrekarelik özel kliniğinde haftanın 6 günü hasta bakmaya devam edecek.

 

 

DOSTLARI KATILIM SAĞLADI

Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli’nin kliniğinin açılışına; İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar, eski milletvekilleri Mehmet Hilal Kaplan, Hikmet Erenkaya, KOÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile Kocaelispor camiasından ve iş dünyasından pek çok isim katıldı.


 

AÇILIŞA GEÇİLDİ

Bir süre sohbet eden davetliler, daha sonra açılış konuşmalarını dinledi. Kurdele kesiminden önce hayırlı olsun dileklerini ileten milletvekili Haydar Akar, “Kendisini tebrik ediyorum böylesine bir dönemde böyle bir yatırım yapması güzel olmuş. Cumhur Hocamıza ve Kocaeli ilimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Akar’ın ardından konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Çok sevdiğimiz bir Cumhur Kesemen var. Bu müessesenin Kocaeli’mize ve tıp dünyasına hayırlı olmasını diliyor, bol kazançlar temenni ediyorum” dedi.

 

HAYIRLI İŞLER YAPACAK

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise yaptığı konuşmada, “Değerli Cumhur Hocamıza ilçemize kazandırdığı bu sağlık merkezi için teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. Burada vereceği hizmetle insanlara hayırlı işler yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı. Ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini keserek, kliniği gezdi.

Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli açılış sonrasında dostlarından özel hediyeler ve tebrik dilekleri aldı.

 

 

 

NASIL ARANDI: #Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli # kendisine ait # ortopedi ve travmatoloji # klinik # dostları # siyasiler # tören # açılış # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.