Özge ile Bora muradına erdi

2018-08-19    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-08-19
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

İzmitli iş adamı Wellborn Luxury Hotel’in sahibi Haluk Ulusoy ve eşi Şebnem Ulusoy çiftinin güzel kızları mimar Özge Ulusoy ile yazar Yavuz Ulugün ve eşi Hacer Ulugün çiftinin Melodi Gemi Acenteliği’nde çalışan yakışıklı oğulları Bora Ulugün’le evlendi. Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleşen kokteylli nikah törenine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı.

 

ANAOKULUNDAN HAYAT ARKADAŞLIĞINA

Beyaz rengin hakim olduğu kokteylli nikah töreninde Ulusoy ve Ulugün aileleri, davetlileri kapıda karşılayarak örnek bir ev sahipliği sergiledi. Anaokulda tanışan ve arkadaşlıklarını evlilikle taçlandıran Özge ve Bora çifti, alkışlar eşliğinde havuzlu bahçeye giriş yaptı. Her ayrıntının düşünüldüğü kokteyl davetliler tarafından tam not aldı.

 

BALAYI YURTDIŞINDA

Gemi figürü şeklinde hazırlanan nikah alanına ‘Bana Ellerini Ver’ şarkısıyla çıkan genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çiftin nikahını Ahmet Dinçay kıyarken, şahitliğini de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Mustafa Celepçi ve Bora Ergene yaptı. Büyük bir mutlulukla evet diyen çiftin aile cüzdanını Zekeriya Özak gelin hanıma takdim ederken “Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Masal tadında bir kokteyle sahip olan genç çift balayını yurtdışında Seyşeller’de yapmayı tercih etti.

NASIL ARANDI: #haluk ulusoy # yavuz ulugün # wellborn luxury hotel # özge bora nikah

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.