05-03-2024 07:50

Özel Kocaeli Hastanesi hasta kabulüne başladı

2018-07-16    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-16
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Sağlık sektörüne 2002 yılında giriş yapan ve Kocaeli Tıp Merkezi ie Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’ni kentimize kazandıran iş adamı Yaşar Ellialtı, Başiskele Yeniköy’de Özel Kocaeli Hastanesi adıyla yeni bir hastaneyi daha hizmete açtı. Hastane kabulünün başladığı Özel Kocaeli Hastanesi’nin tanıtımı düzenlenen basın toplantısıyla gerçekleştirildi. Toplantıya hastane sahibi Yaşar Ellialtı’nın yanı sıra diyetisyen Ercan Kaplan, kadın doğum uzmanı Hilal Bayram ve ortopedi uzmanı Ayhan Arpacı da katıldı.

24 SAAT ÇOCUK DOKTORU BULUNACAK

Basın toplantısında konuşan hastane sahibi Yaşar Ellialtı, hastaneye ihtiyaç olan bir bölge seçtiklerini belirterek, “Hastaneyi yaparken ihtiyaç duyulan bir lokalizasyonu ve hizmet çeşitliliğini ön plana çıkarmayı amaçladık. Bu ilkeden hareketle bölgenin özellikle mesai saatleri dışında çocuk hastalıkları uzmanına ulaşmasındaki zorluğu dikkate alarak başlangıçtan itibaren 24 saat kesintisiz çocuk hastalıkları uzmanı bulundurarak hizmetimize başladık. Bunun yanında Özel Kocaeli Hastanesi Başiskele, Yeniköy’de 7500 metrekarelik alanda 5 katlı binası, 24 saat acil, 4 ameliyathane, 2 doğumhane salonu, 21 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 19 genel yoğun bakım yatağı, tek kişilik ve süit odalardan oluşan 35 yatak dağılımı ile toplamda 75 yatak kapasitesi, 21 branş, 32 hekim, 300 kişilik personeli ile hizmete başlamıştır. Hastanemizde günlük 1000 kişilik poliklinik kapasitemiz mevcuttur” ifadelerini kullandı.

İLK 18 GÜN MUAYENE ÜCRETSİZ

Hastanede tedavi olmak için yer alan sigorta prosedürlerinden bahseden Ellialtı, “Devlet memurları, emekli sandığı çalışanları, Bağ-Kur ve SGK ile anlaşmalarını tamamlayan kuruluşumuz tüm sosyal güvenlik kuruluşları mensuplarına, özel sağlık sigortası kurum anlaşmaları ile hastalarımıza hastanemizde de hizmet vermeye devam edecektir. Kocaeli halkına 18 yıldır bizleri destekledikleri için çok teşekkür ediyorum. Bu nedenle hastanemizde 18. yıla özel ilk 18 gün hastalarımızdan devletin almış olduğu ücret dışında hiçbir şekilde muayene ücreti almayacağız” dedi.

HASTANEDE YER ALAN SAĞLIK HİZMETLERİ

Hastanede verilen sağlık hizmetleri şöyle; acil servis, ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon,  beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, cildiye, çocuk sağlığı hastalıkları, dahiliye, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak-burun-boğaz, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, radyoloji, psikiyatri, üroloji, yeni doğan yoğun bakım, yoğun bakım, 24 saat çocuk hastalıkları uzmanı.

NASIL ARANDI: #Özel Kocaeli Hastanesi # yaşar ellialtı # başiskele

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.