Serpil ile Ata mutluluğa yelken açtı

2018-07-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-14
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

DAVETLİ AKINI

Kocaeli basınının değerli isimlerinden biri olan aynı zamanda dergimizin genel yayın yönetmeni gazeteci Serpil Çolak dünya evine girdi. Muhterem-Ahmet Çolak çiftinin kızları Serpil Çolak, Fatma-Nevzat Türkoğlu çiftinin oğulları, gemi mühendisi Osman Ata Türkoğlu ile nikah masasına oturdu. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah törenine; CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ömer Polat, İyi Parti İl Başkanı Serdar Kaman, kentimizin iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli ile çiftin dostları, akrabaları ve arkadaşları katıldı.

NİKAHI YILDIRIM KIYDI

Nikah törenini Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kıyarken, çiftin şahitliklerini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ömer Polat, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, CHP İl Yöneticisi Hasan Akar, ve Kocaeli Life Dergisi’nin İmtiyaz sahibi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Zeynep Akar yaptı.

YILDIRIM'DAN DAMADA NASİHAT

Nikah akdini tamamladıktan sonra damat beye nasihat veren Başkan Yıldırım, "Damat bey, 20 yıllık evli bir erkek olarak sana nasihatim evde, eşine itaat er rahat et" dedi. Yıldırım'ın tavsiyesi salonda bulunan herkesi güldürdü. Yıldırım daha sonra evlilik cüzdanını takdim etmesi için milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'e mikrofonu uzattı. Hürriyet, çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını gelin hanıma verdi.

 

BALAYI KAŞ'TA

Mutlulukları gözlerinden okunan Çolak ile Türkoğlu, nikahın ardından şahitleri ve aile büyükleriyle anı fotoğrafı çektirdi. Daha sonra takı merasimine geçen çift, davetlilerin tebriklerini ve hediyelerini kabul etti. Kocaeli' de kına gecesi ve nikahı gerçekleştiren çiftin düğünü ise 22 Temmuz’da damat beyin memleketi Kayseri’de İdeal Düğün Salonu’nda yapılacak. Düğünün ardından balayı için Antalya Kaş’ı tercih eden çift, İzmit’te yaşamlarını sürdürecek.

 

NASIL ARANDI: #Serpil Çolak # Osman Ata Türkoğlu # CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay # Haydar Akar # Fatma Kaplan Hürriyet # Zeynep Akar # Tahsin Tarhan # Ömer Polat # evlilik # düğün # nikah # cemiyet

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.