23-02-2024 06:32

Outlet Center İzmit’te Mağazacılar Günü kutlandı

2019-12-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-12-12
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Türkiye’de, perakende-mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılması ve onlara teşekkür edilmesi amacıyla kutlanan 12 Aralık Mağazacılar Günü bu yıl 7. kez Outlet Center İzmit Yönetimi tarafından kutlandı. Köfteci Yusuf’t agerçekleşen kahvaltıda mağaza yöneticilerini ve personellerini ağırlayan Otulet Center İzmit Yönetimi, misafirleriyle birlikte yol almaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Kahvaltı organizasyonuna; Outlet Center İzmit Yöneticilerinden Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Osman İllez’in yanı sıra Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Murat Yıldırım, teknik şef Hamit Bulutçu, idari şef Özcan Develi, halkla ilişkiler ve reklam şefi Deniz Özsoy, Atasay Mağaza Müdürü Cengiz Dedeoğlu ve 200 kişiye yakın Outlet Center İzmit personeli katılım sağladı.

 

ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR

Gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen mağaza yöneticileri, kendilerine atfedilen böylesi anlamlı gün için oldukça memnun kalırken, Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Osman İllez personellerin Mağazacılar Günü’nü kutladı. İllez kahvaltı öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Güler yüzü, uzmanlığı ve enerjisiyle alışverişi herkes için kolaylaştıran tüm Outlet Center İzmit çalışanlarına teşekkür ediyor ve 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutluyorum.”

Kahvaltı organizasyonundan memnun ayrılan Outlet Center İzmit personelleri böylesi bir günde hatırlandıkları için mutluydu.  

 

 

 

 

NASIL ARANDI: #12 Aralık # Mağazacılar Günü # Outlet Center İzmit # mağaza # mağazacılık # personeller # kahvaltı # kutlama # organizasyon # emek # çalışanlar # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.