03-12-2023 16:30

Otomobilde koruma ilk günden başlar: AUTOBELLA

2019-11-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-04
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: Bilal SERİM

 

Yıllar geçse de otomobilinizi ilk günkü kadar temiz, bakımlı ve konforlu kullanmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit. Otomobilinizi Autobella’ya teslim edin, gerisini merak etmeyin! Siz, koltuğunuza rahatça yaslanıp çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken, otomobiliniz eğitimli teknisyenlerin gerçekleştireceği uygulamalarla yüzde yüz koruma altına alınsın! Özellikle yaklaşan kış mevsimi öncesi otomobilinize gereken bakımı yaptırın ki; sürüş keyfiniz kaçmasın! Hazır Autobella kasım ayına özel kampanyalar başlatmışken, bu fırsatı kaçırmayın!

 

 

EN GÜVENİLİR FİRMA

Profesyonel araç bakım ve koruma uygulamalarıyla adından sıkça söz ettiren Autobella, sektördeki yerini giderek sağlamlaştırıyor. Feyza Ekşi ve Aşkın Ekşi kardeşlerin sahibi olduğu, merkezi İstanbul’da bulunan Autobella, geride bıraktığımız 6 yıl içinde gerek Kocaelili sürücülerin gerekse otomotiv plazalarının en güvendiği oto bakım ve koruma firması olmayı başardı. Otomotivde dünya devi markalarla iş ortaklığı yapan Autobella dönem dönem düzenlediği kampanyalarla da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

 

 

SIFIR ARAÇLARA DA

Boya koruma, detaylı iç-dış temizlik, seramik kaplama, cam filmi, folyo kaplama uygulamaları, koltuk koruma, motor koruma, klima bakteri temizliği ve ön cam su itici uygulamasında iddialı olan Autobella, sadece kullanılmış araçlara değil sıfır araçlara da hizmet veriyor. Aracının ömrünü uzatmak isteyen otomobil sürücüleri, trafiğe çıkmadan önce Autobella’nın kapısını mutlaka çalıyor. Özellikle sıfır araç satışlarının arttığı yılın son çeyreğinde seramik kaplamaya ilgi büyük. Seramik kaplama yaptırarak aracını ilk günkü gibi korumak isteyenler Autobella’nın yolunu tutuyor.

 

 

250 BİN ARACA DOKUNDULAR

Autobella’nın ortakları Feyza Ekşi ile Aşkın Ekşi, 6 yılda geldikleri noktayı dergimize anlattı. İlimizde Keleşler Otomotiv ile başlayan yolculuklarını Skoda Seat, Toyota Kaya Plaza, Mengerler Otomotiv ve Fertan Hyundai ile devam ettiren; İstanbul’da ise Autoking ile çalışan Autobella firmasının ortakları Ekşi kardeşler, “6 yılda Kocaeli’de 250 bin araca dokunduk. Her ay 3 bin- 3 bin 500 aracın bakımını yapıyoruz. Bu bizim için bir gurur” diyor. Autobella aynı zamanda İstanbul’da Kalamış Marina, Pendik Marina, Tuzla Marina ve Bodrum Marina’da yat ve tekne temizliği de yapıyor.

 

 

80 KİŞİLİK UZMAN PERSONEL

Çözüm ortaklarının ve müşterilerinin beklentilerine eksiksiz cevap veren Autobella, 80 kişilik uzman ekibiyle Kocaeli’de istihdama da katkı sunuyor. Kadrosunu gençlerden ve kadınlardan oluşturan Autobella büyüdükçe, gençler için yeni bir iş kapısı da doğmuş oluyor. Kocaeli’de yetkili otomobil plazalarında hizmet vermenin dışında ihtiyaç duyulması halinde mobil olarak da farklı otomobil markalarına oto bakım koruma hizmeti verdiklerini söyleyen Ekşi kardeşler, “Aynı zamanda sektör içerisinde oto bakım ve koruma ürünleri konusunda iş ortaklarımıza ürün tedariki de yapıyoruz” diye konuşuyor.

 

 

BU KAMPANYALAR KAÇMAZ

Kasım ayı kampanyalarından da bahseden Ekşi kardeşler, “Kasım ayına özel seramik kaplamada 1.000 TL+KDV kampanyamız var. Yine detaylı iç temizlik, mevsimsel su itici ön cam kaplama, cam filmi ve kaput filmi kaplamada ciddi indirimler sürücüleri bekliyor. Ayrıca araçlarının rengini değiştirmek isteyen sürücüleri de unutmadık. Kasım ve aralık ayına özel olarak araç renk değiştirmede yüzde 20 indirimimiz başladı. Sürücülerin bu fırsatı kaçırmayacağından eminiz” şeklinde konuşuyor.

NASIL ARANDI: #AUTOBELLA # otomobil # konforlu # temiz # bakımlı # kampanyalar # avantaj # iç-dış temizlik # cam film # koltuk koruma # motor koruma # araç # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.