21-06-2024 13:36

My Hill 4’e 10 yeni villa

2017-03-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-03-10
.stripslashes($urun->baslik).

Kain İnşaat, kentimizin en dikkat çekici projeleri arasında yer alan, pek çok kesimden insanın yoğun ilgi gösterdiği My Hill 4 projesinde yoğun istek üzerine bir değişiklik yaparak, ev almak isteyenleri oldukça mutlu etti. 32 adet dubleks daireden oluşan projeye ek olarak 10 adet de villa inşa edilecek. Sosyal donatılarıyla da oldukça dikkat çeken projenin teslim tarihi ise 2018 Nisan…


DETAYLAR UNUTULMAMIŞ

My Hill 4’te standart inşaat projelerinde bulunan özelliklerin yanı sıra, lüks kavramının içini dolduran pek çok detay da düşünülmüş. Açık yüzme havuzu, sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, her daireye özel depo alanı, fitness salonu, güvenlik hizmeti gibi detaylar proje kapsamında sunulan standart imkanlar arasında.

 

MUHTEŞEM AYRINTILAR

My Hill 4 bünyesinde hiçbir detay atlanmamış ve konforunuz için kullanımınıza sunulmuş. Görünen detaylarının yanı sıra, üst düzey ses ve ısı izolasyonu, ısıcam konforlu doğramalar, yüksek kalite mutfak dolapları, portmanto, banyo dolapları, lake kapılar ve barbekü görünmeyen detaylar arasında.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.