26-02-2024 11:08

Mutluluğa yelken açtılar

2018-04-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-12
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI • FOTOĞRAFLAR: SEMRA ÇELİK 

Nalan Altın Organizasyon’un sahibi Nalan Altın ile Özkan Ayaz Kuaför’ün sahibi Özkan Ayaz, 3 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Çift, Gölcük Gölbaşı Restaurant’ta gerçekleştirilen düğün merasiminde hem çok heyecanlı hem de çok mutluydu. Nezire-Mehmet Altın çiftinin güzel kızları Nalan Altın ile Semiha-Ergün Ayaz çiftinin yakışıklı oğulları Özkan Ayaz’ın düğününde adeta davetli akını yaşandı.

 

 

SAÇINI DAMAT YAPTI

Muhteşem bir doğal güzelliğe sahip Gölbaşı Restaurant’ta gerçekleşen düğünde, görmeye alışık olmadığımız görüntüler vardı. Damat bey, gelin başında usta bir kuaför olunca, gelin hanımın saçını yapmak da ona düştü. Damat Özkan Ayaz, düğünden bir saat önce alana kurdurduğu stantta gelin hanımın saçını yaptı. Gelin Nalan Altın, Özkan Bey’in marifetli ellerinden çıkan saçını çok beğendi.

Düğündeki sıra dışı hareketler bununla sınırlı kalmadı. Nikah anına kadar gelin odasında beklemek istemeyen Nalan Altın, Özkan Bey’i de yanına alarak davetlilerin arasına karıştı, onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Gelin ve damadı nikah öncesi aralarında gören davetliler de şaşkındı. Ancak şaşkınlık kısa sürede yerini fotoğraf çektirme yarışına bıraktı. 3 yıldır mutlu bir birliktelik yaşayan Nalan-Özkan Ayaz çiftinin nikahını İzmit Belediyesi evlendirme memuru Fikri Sever kıydı.

PARTİ TADINDA DÜĞÜN

Nikah merasiminde kendisine mikrofon uzatılan damat Özkan Ayaz, “Nalan’ı evliliğe ikna etmek için 3 yıl uğraştım. Tabii ki evet” deyince, büyük bir alkış tufanı koptu. Yasemin Bilgin, Sinem Engin ve Kadir Yoldadurmaz da bu mutluluğa şahitlik etti. Çiftin nikah merasiminin ardından takı törenine geçildi. Takı merasimi de sona erince ‘after party’ başladı, davetliler hareketli müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.