13-04-2024 10:01

Mucizelere inanın! PB SERUM

2020-09-04    1 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-09-04
.stripslashes($urun->baslik).

RÖPORTAJ: ZEYNEP AKAR

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Göz altı torbaları, selülitler, cilt ve gıdı sarkmaları, lekeler, çatlaklar, yüz ve dizkapağındaki kırışıklar, fazla yağlar, yara, yanık, skar ve ameliyat izleri… ‘Tüm bu sorunların tek bir ürünle çözülmesi imkansız’ diyenler yanılıyor.

Bileşiminde bulunan 3 enzimle dünyadaki en yeni ve kesin sonuç veren uygulama olan PB Serum ile tüm bu sorunlardan çok kısa sürede, tamamen kurtulmak mümkün.

3 ayrı formuyla, ilimizde sadece Bennu Polikliniği’nde uygulanan PB Serum, onarıcı ve gençleştirici etkisiyle adeta mucizeler yaratıyor.

Hiçbir yan etkisi olmaması, kesin sonuç vermesi, hızlı ve kalıcı etkisiyle bilinen tüm yöntemleri gölgede bırakan bu yeni tedavi yöntemi hakkındaki bilgileri Bennu Polikliniği’nin kurucusu Dr. Fuat Ayar’dan aldık.

 

Fuat Bey, PB Serum nedir?

PB Serum, liyaz, lipaz ve kollajenaz enzimleri ile yüksek moleküllü hyaluronik asit içeren, İspanyol kökenli bir tedavi ürünüdür. İçindeki enzimler çok çeşitli tedavi programlarında uygulanır. Enzimler sağlıklı bir insanın biyolojik sisteminin bir parçasıdır ve gerektiği yerde vücudu yeniden inşa edebildiği gibi onarır ve gençleştirir.

 

PB Serum’un içeriğindeki enzimlerin görevleri nelerdir?

Lipazlar, yağ dokusunun fazla olduğu bölgelerde, yağ eritmekte kullanılır. Liyaz, vücuttaki ödemi çözer ve kollajenaz da yeni kolajen ve elastin gelişimini destekler. Bu özellikleri sayesinde PB Serum, estetik uygulamalarda son derece başarılı ve kesin sonuçlar veren bir üründür.

 

PB Serum’u hangi estetik uygulamalarda kullanıyorsunuz?

PB serumu göz altı torbalarında, ciltteki sarkma ve gevşekliklerin tedavisinde, gıdının toparlanmasında, dizüstü kırışıklıklarında, selülitlerin giderilmesinde kullanıyor ve yüz güldürücü sonuçlar alıyoruz. Bunun yanı sıra PB Serum, her türlü yara, yanık ve skar izleriyle keloid tedavisinde çok başarılı sonuçlar verir. Ürün ‘low, medium, high’ olarak 3 grup halinde üretilmiştir ve kişide hangi formun kullanılacağına, ihtiyaca göre karar verilir.

 

Peki hangi form, hangi problemlerin çözümünde kullanılıyor?

PB Serum’un low formu, genellikle göz altı torbalarının giderilmesinde, cildi sıkılaştırmak ve yenilemek için kullanılır. Sonuca ulaşmak için bir, nadiren iki seans yeterlidir. Medium formunu ise daha çok yağ birikimli depolarda tercih ederiz. Çene altı, kollar, baldır ve karın gibi küçük yağ toplanmalarının olduğu bölgelere uygulanır. Yağları eritirken aynı zamanda cildi sıkılaştırır ve yeniler. Tedavi kalıcıdır ancak hastanın bünyesinden kaynaklı tekrarlama durumunda, tedavi yinelenebilir. High formun ise kollajenaz yoğunluğu daha fazladır. Bu nedenle ameliyat izleri, çatlaklar, eskimiş dokular, sarkmalar, derin kırışıklar üzerinde çok etkilidir. Kollajenaz enzimi bu bölgeleri onararak tedavi eder. Tedavi, alan hastanın durumuna göre 1-4 seans arasında etkisini gösterir.

 

ETKİSİ KALICI

 

Fuat Bey, kliniklerde bu amaçlarla kullanılan pek çok yöntem var. PB Serum’un diğerlerinden farkı ne?

Biraz önce de bahsettiğim gibi PB Serum, bir tedavi ürünüdür. Yani bir dolgu materyali ya da etkisi geçici olan bir uygulama değildir, uzun ömürlüdür. Serumun içeriğindeki enzimler vücudun kendi mekanizmasını harekete geçirerek gereken alandaki dokuyu tedavi eder. Bu anlamda dünyadaki en yeni ve kesin sonuç veren uygulamaların başında gelir.

 

PB Serum ile yüz gençleştirme de yapılabiliyor mu?

Doğal olarak… Serumun içerisindeki enzimler farklı amaçla kullanıldığında bile uygulandığı her bölgede ciltte iyileşme, yenileşme, kolajen artışı ve bebeksi bir görünüm sağlar. PB Serum’u özellikle anti-aging amaçlı öneriyoruz çünkü serumun içindeki 3 enzim ve hyaluronik asit, dokuda geçirgenliği artırarak yeniden kolajen üretilmesini sağlıyor. Bu da ciltte belirgin bir gençleşmeye neden oluyor. Cilt toparlanıyor, sarkmalar azalıyor, renk tonu eşitleniyor, yaşlanma yavaşlıyor.

 

Peki, PB Serum kimlere uygulanabiliyor, bir yaş sınırı var mıdır?

PB Serum’un bilinen bir yan etkisi olmadığı için 18 yaşını doldurmuş herkes için uygundur.

 

Uygulamanın etkisi ne zaman görülür?

Bu uygulamanın etkisi 15-20 gün sonra görülür. Bu süreçte bol su tüketilmelidir çünkü enzimler sıvı ortamda daha aktif olur.

 

PB Serum tedavisi alan kişilerin, dikkat etmesi gereken noktalar var mı?

Vücudunuza hangi tür PB serum uygularsanız uygulayın, tedavinin uygulandığı gün bol bol istirahat etmeli ve çok su tüketmelisiniz. Ayrıca aynı gün hamam, sauna, denize girmek gibi faaliyetlerden ve spor yapmaktan kaçınmalısınız.

 

İLETİŞİM

Adres: İnönü Cad. Irmak Apt. No: 71, Kat:1 İzmit

Telefon: (0262) 331 33 30

NASIL ARANDI: #bennu poliklinik # güzellik # sağlık # kadın # erkek # gençlik # genç # pb serum # kocaeli # fuat ayar

1 yıl önce - Leyla eşlik

Pb serum uygulama si düşünüyorum gidi bolyesi için fiyat ogrenebilirmiyim bide nasıl bı işlem??

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.