23-02-2024 12:38

Hunza Camp büyüyor

2020-09-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-09-07
.stripslashes($urun->baslik).

Kurulduğu günden beri verdiği kişiye özel ve kaliteli hizmetle hem sağlıklı hem de fit bir bedene kavuşmak isteyenlerin ilk adresi olan Hunza Camp, büyüyor. Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam merkezi olarak 2019 yılında tanınmış televizyoncu Tuğba Ciğerdelen tarafından kurulan Hunza Camp, ilk franchising anlaşmasını yaparak şubeleşme yolunda büyük bir adım attı. İlimizde 2 yılda çok yol kat eden, uyguladığı beslenme programları, zayıflama teknikleri ve teknolojik donanımıyla kısa sürede güvenilir bir marka haline gelen Hunza Camp, ilk şubesini Gaziantep’te açacak.

 

 

ÇOK YOL KAT ETTİ

Tuğba Ciğerdelen, Hunza Camp’ın ilk şubesinin açılış sürecini şöyle anlattı: “Hunza Camp, kurulduğu günden itibaren kişiye özel beslenme programları ve sportif aktiviteleriyle sağlıklı yaşamın kapılarını araladı; kadın-erkek herkesin ilgisini çekti. Kısa sürede geldiğimiz nokta ve şubeleşerek büyüyor olmak bizi fazlasıyla gururlandırıyor.

Gaziantep’in tanınmış iş insanı Faruk Cevheri ve eşi Sevda Hanım, aile dostumuzdur. İzmit’e gelerek Hunza Camp’ı ziyaret ettiklerinde, merkezin çalışma prensibini, verdiği VIP hizmeti, başarılı uygulamalarını çok beğendiler ve Gaziantep’e bir şube açmak istediler.

 

ANLAŞMAYI İMZALADIK

Sevda Cevheri ile yaptığımız uzun görüşmelerin ardından ilk franchising anlaşmmızı imzaladık.” İşletmeciliğini Sevda Cevheri’nin üstleneceği Hunza Camp Gaziantep Şubesi, Şehitkamil bölgesinde 2021 yılında hizmete açılacak. Cevheri Ailesi’nin, Hunza Camp Gaziantep Şubesi için bölgede oldukça büyük yer aldığını söyleyen Ciğerdelen, merkezin tüm sisteminin kendisi ve ekibi tarafından kurulacağını söyledi. Gerek uygulanacak beslenme metotlarının gerekse zayıflama tekniklerinin Kocaeli’deki uygulamalarla birebir aynı olacağının da altını çizen Tuğba Ciğerdelen şunları kaydetti:

 

KONTROL BİZDE

 “Franchising vermek hiç aklımda yokken, Cevheri Ailesi’nin talebi üzerine bu sürece girdik. Kocaeli’deki tüm metotlar, teknolojik cihazlar ve uygulamalar Gaziantep’te de olacak. Hizmet kalitesinin değişmemesi için bizzat sürecin içerisinde olacağım; personel seçiminden iç dizayna kadar her şeyle ilgileneceğim. Orada bir diyetisyen ile anlaşma yaptık. Diyetisyenimiz Türkan Dayıoğlu, şimdiden eğitimlere başladı. İlk 3 yıl her ay ekibimden bir kişi Gaziantep’e giderek çalışmaları yerinde inceleyecek. Gaziantep’te böyle bir merkez olmadığı için büyük ilgi göreceğini düşünüyorum.”

NASIL ARANDI: #hunza camp # gaziantep # şube # franchising # tuğba ciğerdelen # sağlıklı yaşam # sağlıklı beslenme # vip hizmet # yaşam merkezi # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.