25-02-2024 12:14

Mobilya sektöründe bir dünya markası: Montel Mobilya

2020-01-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-01-07
.stripslashes($urun->baslik).

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreni geçtiğimiz ay Hilton İstanbul Bomonti Otel’de gerçekleşti. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın sunduğu gecede, yeni ürün ve teknoloji geliştiren kurumların yanında üretim, satış, pazarlama, insan kaynakları yönetimi gibi iş süreçlerinde inovasyon yaklaşımıyla hareket eden kişi ve kurumlara ödülleri takdim edildi.

 

DÜNYA MARKASI

Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri ayrıca kendi sektöründe başarılı çalışmalar gerçekleştiren, ilklere ve yeniliklere imza atan şirketlere ve markalara verildi. Bu ödüllerden biri de Kartepe sınırları içinde faaliyet gösteren, 50’den fazla ülkeye ihracat yaparak bir dünya markası haline gelen Montel Mobilya’nın oldu. Montel Mobilya, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde ‘Yılın İnovatif Mobilya Markası Ödülü’ne layık görüldü.

 

 

BÜYÜK GURUR

Ödül törenine Montel Mobilya’nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Neşat Turfanda, şirketin CEO’su Orhun Turfanda, genel müdür Erson Tomakin ile satış müdürü Oğuzhan Turfanda katıldı. Şirket adına ödülü Montel Mobilya’nın CEO’su Orhun Turfanda aldı. Turfanda, ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Montel Mobilya olarak yaklaşık 40 yıl önce dünya markası olma hedefiyle yola çıktık. Bugün 50’den fazla ülkede tasarımıyla ve kalitesiyle tercih edilen, beğenilen mobilya markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Başarı azim ister, emek ister, fedakarlık ister. Ben bu yolda bizimle beraber azimle çalışan ve her türlü fedakarlıkta bulunan tüm Montel ailesine teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 40 yıl önce Montel’in temellerini atan ve yaptığı tasarımlarla Montel Mobilya’nın büyümesine katkı sağlayan yönetim kurulu başkanımız Sayın Neşat Turfanda’ya huzurlarınızda ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kendisi, işine olan aşkıyla ve heyecanıyla bizlere her zaman ilham kaynağı olmuştur.”

 

 

50'DEN FAZLA İHRACAT

Kartepe sınırları içinde, 35 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren Montel Mobilya, ürettiği özgün tasarıma sahip kaliteli mobilyaları dünyanın 50’den fazla ülkesine ihraç ederek Türkiye ekonomisine ciddi bir katkı sağladı. Mobilya sektöründe en fazla ihracat yapan 10 firma arasında yer alan Montel, Türkiye’de ve Avrupa’da bayilikler vererek perakende müşteriye ulaşmayı da başardı. Bayilik ve satış noktaları açısından da hızla büyüyen Montel, ‘Yılın İnovatif Mobilya Markası Ödülü’ ile şimdiye kadar aldığı ödüllere bir yenisini daha eklemiş oldu.

NASIL ARANDI: #Montel Mobilya # kartepe # marka # başarı # gurur # ödül # inovatif mobilya # başarı ödüller # Orhun Turfanda # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.