Leman Kültür yenilendi

2018-07-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-03
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli’de özellikle turizm ve inşaat sektörünün önde gelen yatırımcılarından iş adamı İlhan Akkurt, kısa süre önce Leman Kültür Kocaeli’yi devralmıştı. Bir süredir Leman Kültür Kocaeli'yi yenileyen Akkurt, Kocaelililer'in huzur bulacağı bir mekana imza attı. Yenilenme çalışmalarını tamamlanan Leman Kültür’ün nezih ortamı; çiftlerin, ailelerin ve dostların ortak buluşma noktası oldu.

 
İş adamı İlhan Akkurt

 

HUZURLU BİR MEKAN

Zengin menüsü, deneyimli  personelleriyle hizmete kaldığı yerden devam eden Leman Kültür Kocaeli, konseptinde birçok değişiklik yaptı. Müşterilerine huzurlu bir ortam sunan müessese yeni bir kimlikle hizmet veriyor. Leman Kültür Kocaeli’nin yeni işletmecisi İlhan Akkurt, “Müşterilerimizin talep ve arzuları bizin için çok önemli. Beklentilerin analizini iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Leman Kültür Kocaeli’yi herkesin özlemle beklediği, ailesi ve dostları ile güzel bir zaman getirebileceği bir mekan haline getirdik. Bunun sonucu olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşleride çok geçmeden görmeye başladık” dedi. Yeni konseptiyle 'Gülüyorum o halde varım' sloganını yaşatan Leman Kültür, Kocaeli’deki iddiasını yeni dönemde de arttırarak sürdürüyor.

 

NASIL ARANDI: #leman kültür # leman kültür kocaeli # ilhan akkurt # iş adamı # cafe # restoran # bar # eğlence # mekan # huzur

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.