26-02-2024 10:54

Kocaeli’nin buluşma noktası SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

2017-06-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-06-12
.stripslashes($urun->baslik).

 

Symbol Yaşam Merkezi, düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Mayıs ayı içinde de farklı organizasyonlarla gündemden düşmeyen Symbol, Anneler Günü’nü tüm renkleriyle kutladı.

14 Mayıs’ta, Anneler Günü’ne özel dolu dolu bir etkinlik takvimi planlayan AVM yönetimi, sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan takipçilerine ‘Fedakarlığın Sembolü’ isimli ödüllü bir yarışma fırsatı sundu.

Katılımcılardan, anneleri ile birlikte çektikleri fotoğraftan ve anıdan oluşan bir paylaşım yapmalarını isteyen Symbol Yaşam Merkezi yetkilileri, yaptıkları değerlendirme sonucunda kazanan takipçilerini Hayal Kahvesi’nde güzel bir akşam yemeği ile ağırladı.

 

 

 

MELINA’S MOM SYMBOL’DE

Aynı gün gerçekleşen Hint kınası etkinliğinde ise bütün AVM’de annelerin elleri, güzel dokunuşlarla süslendi. Bu özel günde minikler de unutulmadı. Anneleri ile birlikte Minik Aşçılar Atölyesi’nde keyifle zaman geçiren çocuklara, gün boyunca anneleriyle aralarındaki bağın sembolü olarak kalpli anahtarlıklar dağıtıldı.

Etkinlik takviminin en çok ilgi gören etkinliklerinden biri de ünlü blogger ve fenomen sosyal medya annesi, ‘Melina’s Mom’ Merve Öztürk’ün AVM ziyaretçileriyle buluşması oldu. Symbol Yaşam Merkezi içerisinde oluşturulan sahnede sevenleri ve takipçileriyle bir araya gelen Öztürk, annelik üzerine söyleşi yaptı.  Söyleşi tüm anne ve anne adayları tarafından ilgi ile izlendi. Etkinlik bitiminde sevenlerine imza verip onlarla selfie çekilen Merve Öztürk böyle bir günde Symbol Yaşam Merkezi’nde bulunmaktan büyük keyif aldığını belirtti.

 

Sosyal medya fenomeni Melina’s Mom

 

AVM’DE BAYRAM COŞKUSU

Symbol Yaşam Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda da gençlere özel bir etkinlik programı hazırladı. Güne bando ekibinin neşeli gösterisiyle başlayan Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Büyük Önder Atatürk’ün gençlerimize armağanı olan 19 Mayıs büyük bir coşkuyla kutlandı.

Kazım Karabekir Ortaokulu Ritim Grubu’nun gösterisi tüm AVM içinde övgüyle karşılanırken, dışarıda da gençlik bayramı için kurulan alanda Decathlon etkinlikleri olimpiyat şovlarını aratmadı. Basketboldan futbola, bisikletten dart atmaya kadar birçok spor etkinliği 19 Mayıs programları çerçevesinde Symbol Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Ünlü rock grubu Mary Jane, 19 Mayıs’ta verdiği konserle Symbol AVM’nin genç ziyaretçilerini coşturdu.

 

ŞİMDİ ROCK’N ROLL ZAMANI!

Gün boyu süren bayram havası tüm Kocaeli halkını Kocaeli’nin Yaşam Merkezi’nde buluşturdu; elbette, gençlik bayramı müziksiz kutlanmazdı!

Gençlerin severek dinlediği grup Mary Jane, Yaşam Merkezi sahnesinde yer alıp, tüm müzik sevenlere 19 Mayıs ruhunu yaşatarak tam anlamıyla bir müzik ziyafeti verdi.

Karşılarında ünlü rock grubunu gören AVM ziyaretçileri keyifli anlar yaşadı; gençler ise Mary Jane’in birbirinden güzel şarkılarıyla coşarak bayramın tadını çıkardı.

 

 

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.