Kız mı erkek mi?

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 15/03/2021
Gamze Kır Sapancı ile Akın Sapancı bebeklerinin cinsiyetini düzenledikleri partide öğrendi
.stripslashes($urun->baslik).

Dergimize renk katan ‘Gurme Kaşif’ sayfalarının ve Gurmex’in yazarı, kurumsal firmalarda gıda mühendisliği yapan Gamze Kır Sapancı ile Akın Sapancı şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. İlk kez anne-baba olmaya hazırlanan Sapancı çifti, 30 haftayı geride bırakmalarına rağmen bebeğin cinsiyetini öğrenmek istememişti. Doktorlarını da sıkı sıkıya tembihleyen çift, kendileri için çok özel olan bu anı düzenleyecekleri ‘cinsiyet partisi’ne bırakmıştı.

14 ŞUBAT’I SEÇTİLER

Cinsiyet partisi için ailelerinin ve arkadaşlarının da katılacağı kalabalık bir organizasyon hayal eden Sapancı çifti, aralık ayında yapmayı planladıkları partiyi pandemi nedeniyle sürekli ertelemek zorunda kaldı. Vakalar artıp sokağa çıkma yasakları uzayınca, ‘Bu kadar bekledik, bari özel bir günde yapalım’ diyerek 14 Şubat Sevgililer Günü’nü tercih eden genç çift, kendi aralarında minik bir kutlama yaptı.

 

BALONU PATLATTILAR

Sapancı çiftinin Kandıra yolu üzerindeki evlerinde gerçekleştirilen cinsiyet partisi için ev, pembe-mavi balonlarla süslendi. Sapancı çiftinin yakın arkadaşları Gözde, bebeğin cinsiyetini doktordan gizlice öğrendi. Patlatılacak siyah balonun içine Sapancı çifti görmeden, bebeğin cinsiyetine uygun olarak pembe tüyler dolduruldu. Günün anlamına daha da anlam katan bembeyaz karlı bir günde, masalsı bir ortamda siyah balon patlatıldı.

CANLI YAYIN YAPTILAR

Gamze Kır Sapancı ile Akın Sapancı, yanlarında olamayan aileleri ve arkadaşları için instagram hesaplarından yaptıkları canlı yayında önce bebeğin cinsiyeti için tahminleri aldı, arkasından balonu patlattı. Etrafta uçuşan pembe tüyler sayesinde bir kızlarının olacağını öğrenen Sapancı çifti bu mutluluklarını canlı yayında sevdikleriyle paylaştı. 14 Şubat’ı daha da anlamlı kılan genç çift, bebeklerini kucaklarına alacakları günü sabırsızlıkla bekliyor.

 

NASIL ARANDI: #gamze kır sapancı # akın sapancı # kocaeli # cinsiyet # bebek # hamile # erkek # kız

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.