21-05-2024 08:05

Kavanya Koru görücüye çıktı

2018-05-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-08
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

İnşaat sektöründeki 45 yılı aşkın tecrübesiyle alıcılarına yüksek prim avantajı sunan Kavanlar, İstanbul’un komşusu Kocaeli’de nitelikli bir projeye daha imzasını atıyor. İzmit Çayırköy’de inşa edeceği Kavanya Koru projesinin lansmanını Hayal Kahvesi Kocaeli’de gerçekleştirdi. Yerel ve ulusal basın mensuplarının davet edildiği lansmana Kavanlar Grup’un yöneticileri ile Kavan ailesinin dostları katıldı. Kavanya Koru, lansman dönemine özel oluşturduğu avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına benzersiz bir yatırım imkanı sunuyor.

Kocaeli’de hayata geçirdiği nitelikli projelerle adından söz ettiren Kavanlar, Kavanya Koru ile Kocaeli’ye yeni bir proje daha kazandırıyor. Bünyesinde; Hayal Kahvesi, Symbol Yaşam Merkezi ve beton tesisleri bulunan Kavanlar Grubu şirketlerinden KVN Yapı A.Ş. İzmit Çayırköy bölgesinde 220 milyon TL yatırımla hayata geçireceği Kavanya projelerinin ilk halkası Kavanya Koru’yu satışa sundu.

 

BANKASIZ, KEFİLSİZ…

Kavanya projelerinin ‘Koru’ etabında 250 konut yer alırken, projenin toplamında 1.500 konut bulunacak. Kavanya Koru’da lansman dönemine özel olarak fiyatlar, projenin konumu ve donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulurken, daireler 195.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Esnek ödeme seçeneklerine sahip Kavanya Koru’da daireler; vade farksız, kefilsiz ve bankasız 60 ay taksit avantajıyla Kocaeli’ de yine ilklerin firması Kavanlar ayrıcalığıyla yatırımcılara sunuluyor.

 

BİRİNCİ SINIF KONUT

Kocaeli’de karlı bir yatırım projesini daha hayata geçirdiklerini belirten Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, “Bölgede bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerimize yatırımcılardan büyük talep geldi ve aldığımız olumlu tepkiler bizleri son derece memnun etti. Son projemizi teslim ettiğimiz günden bugüne yeni bir proje geliştirmemiz noktasında ciddi bir talep alıyorduk. Bu anlamda Kavanya Koru projemizin sürecini hızlandırarak inşa çalışmalarına başladık. Birinci sınıf kalite ve işçilikle hayata geçireceğimiz Kavanya Koru, lokasyon avantajı ile birlikte bölgesine ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracak. Estetik mimarisiyle de Kocaeli’de örnek teşkil edecek projemizde lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarımızı başlattık. Bulunduğumuz bölge fiyatlarına kıyasla projemizde lüksü ulaşılabilir kılıyoruz ve avantajlı fiyatlarla alıcılara sunuyoruz” dedi. Kavanya Koru’ya İstanbul’dan ciddi bir talep olacağının altını çizen Kavan, “Orta ve üst gruba hitap eden bir projeyi hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

 

KOCAELİ’DE MUTLUYUZ HUZURULUYUZ

Kavanlar Grup’un ulusal bir mrka olduğunu ve bugün 4 grupta faaliyet gösterdiğini söyleyen Cengiz Kavan, “İnşaat, beton, Symbol Yaşam Merkezi ve Hayal Kahvesi olarak 4 grupta faaliyet yürütüyoruz. Bizim amiral gemimiz konut grubudur. Konut grubu yönetimimiz çok iyi işler çıkardı. Başta konut grubu başkanımız Burcu Gülener olmak üzere tüm ekibini tebrik ediyorum. Beni bile şaşırtacak projeler hayata geçiriyorlar. Konut grubuyla gurur duyuyorum” dedi. Kocaeli’de proje yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ve huzur bulduklarını söyleyen Cengiz Kavan, “Kocaeli’nin dışında İstanbul’da da bazı projelerimiz var ancak buradan dışarıya çıkmayı düşünmüyoruz. Çünkü Kocaeli’de mutluyuz ve huzurluyuz” ifadelerini kullandı.

Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, “Konut grubumuz, başarılı işler yapıyor.  Yahya Kaptan’da 600*-700 konutluk bir projeleri daha var. Bunun yanında Symbol Yaşam Merkezi’nin içerisinde ‘Symbol Ofis’ projesini ortaya koyacak” diyerek sözlerini tamamladı.

 

ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTTİK

Daha sonra söz alan Kavanlar İnşaat Konut Grubu Başkanı Burcu Gülener de proje hakkında detaylı bilgi verdi. Gülener, “Kavanya projelerinin ilk etabı Kavanya Koru’da 250 daire yer alıyor.  Modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve aile öncelikli yaşam anlayışı ile hayata geçirilen Kavanya Koru’da;  1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 50 bahçe dubleksi, 50 çatı dubleksi ve 150 standart daire yer alıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler, 72 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Estetik mimarisi, konforlu daireleri ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunan Kavanya Koru’da; yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, açık spor tesisleri, süs havuzları, fitness, sauna, çocuklar ve büyükler için açık havuzlar bulunuyor.

 

TESLİMAT 2020’DE

Konumlandığı bölgeye prestij kazandıracak Kavanya Koru projesi, merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor.  İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı Kocaeli’de yükselen proje; otoyolların, köprülerin,  kavşakların ve raylı sistemlerin çevrelediği bir bölgede yer alıyor.   İnşa çalışmalarının devam ettiği Kavanya Koru’da teslimler 2020’de yapılacak. Kavanlar olarak Kavanya Koru ile çıtayı daha da yükselttik. Projemizin ikinci etabı da ‘Kavanya Göl’ olacak..." dedi. Lansman, Kavanlar İnşaat Grubu'nun fotoğraf çektirmesiyle son buldu. 

 

NASIL ARANDI: #kavanlar inşaat # kavanlar # kavanlar grup # kavanlar beton # symbol # hayal kahvesi # kavanya koru # cengiz kavan # burcu gülener

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.