23-06-2024 23:37

Hürriyet Emlak, Kocaelili emlakçılarla buluştu

2018-05-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-09
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi Hürriyet Emlak, Türkiye’nin farklı illerini ziyaret ederek çeşitli iş birlikleri yapıyor. Kocaeli’deki emlak ofisleriyle kahvaltıda buluşan Hürriyet Emlak, Kocaeli Emlak Odası ile önemli bir işbirliğine imza attığını duyurdu. Hürriyet Emlak, bundan sonra üyesi olan emlak ofislerinin emlak odası aidatlarını karşılayacağını açıkladı. Kocaeli Emlak Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa’nın da katıldığı buluşmaya bölgedeki emlak ofislerinin yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

MESLEKTAŞLARIMIZA YARDIMCI OLMAK İSTİYORUZ

Kocaeli Emlak Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu programın açılış konuşmasında 1 yıllık protokol yapıldığını anlattı. Protokol hakkında bilgiler veren Hacıoğlu, “Bu protokolle işlerimizi daha hızlı yapmayı amaçlıyoruz. Bunun için bir ekip kurduk. Bizim işimiz internet sitesi yapmak yada ticaret yapmak değil. Biz meslektaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha önce İzmit’te 5 bin metrekarenin altındaki alanlar imara açılmıyordu. Buradan bir müjdeyi vereyim. Bundan sonra İzmit’te bu alanlar imara açılacak” ifadelerini kullandı.

YENİ ÜYELERİN 2019 AİDATLARI BİZDEN

Hürriyet Emlak Satış Direktörü Çağrı Bozay, Alpay Hacıoğlu’nun ardından kürsüye geldi. Bozay emlakçıların geleceğe yönelik yatırımlar yapması gerektiğinin altını çizerek “ Her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de yeni teknolojilerin kullanılması çok önemli. Hürriyet Emlak ile teknolojiye yatırım yapan firmalardaki satış oranlarının 2-3 kat arttığını söyleyebilirim. Yapılan bu anlaşmayla sektörün gelişimine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Kocaeli bizim için özel ve önemli bir yer. Sizlerin çektiği sıkıntıların farkındayız. Bütün paketlerimizden bu aydan itibaren yüzde 15 oranında indirim alacaksınız. Dijital danışmanlık hizmetlerimiz olacak.” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından protokol imzalandı. Program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

NASIL ARANDI: #hürriyet emlak #Hürriyet Emlak Satış Direktörü Çağrı Bozay #Hürriyet Emlak Satış Direktörü Çağrı Bozay # Kocaeli Emlakçılar Odası

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.