Kalite ve güvenin adresi; LEFA GIDA

2019-07-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-07-02
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Kocaeli’nin 12 ilçesine meşrubat ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştiren Lefa Gıda, kalite ve güvenden ödün vermiyor. Gürpınar Su, Abant Su, Vakıf Taşdelen Su, Beypazarı Maden Suyu, Niğde Gazozu ile Juss gibi meşrubat markalarının distribütörü Lefa Gıda; geniş depolama alanları, güçlü lojistik ağı ve profesyonel kadrosuyla rakiplerini geride bırakıyor. Firma, güçlü dağıtım filosu, kaliteli ürünleri ve kurumsal yapısıyla; kamu kurum ve kuruluşlarının, askeri birliklerin, restoranların, kafelerin, okulların, hastanelerin, fabrikaların, taşımacılık firmalarının, benzin istasyonlarının, organizasyon şirketlerinin, ofis ve iş yerlerinin meşrubat alımlarında ilk başvurduğu adres oldu.

Toptan ve perakende satış alanında ilimizin güçlü firmalarından biri olan Lefa Gıda, 2008 yılında başladığı yolculuğuna büyüyerek devam ediyor. Bir aile şirketi olan Lefa Gıda’nın başında, Ali Murat Çelik ve oğlu Berkcan Çelik bulunuyor. Anne Saliha Hanım ve gelinleri Zeynep Hanım ise işin finans yönetimi tarafında yer alıyor. Baba-oğul, iyi bir ticari itibara sahip olan Lefa Gıda’nın büyümesi, ürünlerinin tek bir noktadan, düşük fiyatla daha çok kurum, işletme ve iş yerine ulaşması için daima sahada.

 

Lefa Gıda'nın genel müdürü Ali Murat Çelik ve işletme müdürü oğlu Berkcan Çelik...

 

ÇALIŞTIĞI YERİN PATRONU OLDU

Lefa Gıda’nın genel müdürü, elektronik mühendisi Ali Murat Çelik, 40 yıl İstanbul’da yaşadıktan sonra emekliliğini geçirmek için geldiği Kocaeli’de hiç hesapta yokken kendi iş yerinin sahibi olmuş. Ali Murat Çelik bu süreci şöyle anlatıyor: “Lefa Gıda, 2008 yılında aile dostumuz olan iş adamı Levent Kırıkoğlu tarafından kuruldu. Kocaeli’ye taşınınca Levent Bey’in isteği üzerine genel koordinatör olarak Lefa Gıda’da çalışmaya başladım. Levent Bey, Lefa Temsilcilik adıyla uçak ve sanayi sektöründe iş yapmaya başlayınca, Lefa Gıda’yı ben devraldım ve çalıştığım iş yerinin sahibi oldum.”

 

TİCARİ İTİBARI ÇOK YÜKSEK

Lefa Gıda’nın 11 yılda çok ciddi yol kat ettiğini, ticari itibarıyla sarsılmaz bir güven verdiğini söyleyen Ali Murat Çelik, “Lefa Gıda çok kısa zamanda iyi bir noktaya geldi. Tadına, hijyenine ve kalitesine güvendiğimiz güçlü meşrubat markalarının distribütörlüğünü yaptığımız gibi Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde üretilen, elbette tadına güvendiğimiz meşrubatların da satışını ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Bizzat il il gezip yeni tatlar arıyor, lezzetini beğendiğimiz tatları Kocaelililerle buluşturuyoruz” dedi.

 

 

 

HIZLI VE GÜVENLİ DAĞITIM

İlimizde pek çok önemli kurum ve iş yeri ile çalışan Lefa Gıda’nın tercih edilmesinin sebeplerini de paylaşan Ali Murat Çelik, “Öncelikle lojistik ağımız çok iyi ve bu sayede Kocaeli’nin her bölgesine sorunsuz, sıkıntısız, hızlı dağıtım yapabiliyoruz. İşimizi önemsiyoruz ve müşterilerimize değer veriyoruz. Kendi evimizde, iş yerimizde kullanmadığımız hiçbir ürünü müşteriye vermiyoruz. Lojistik ağımızın güçlü olmasının yanı sıra alt bayilerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında oluyoruz” ifadelerini kullandı.

42 Evler’de yıkılan eski hal binasının hemen yanında yer alan Demirciler ve Keresteciler Sitesi’nde bulunan Lefa Gıda’nın, toptan satışlarının yanı sıra perakende satış da yaptığını söyleyen işletme müdürü Berkcan Çelik ise dağıtım ve pazarlama işinin başındaki isim.

 

Asıl mesleği gemi kaptanlığı olan Berkcan Çelik, “Müşterilerimiz, Lefa Gıda güvencesiyle aldıkları her meşrubatı gönül rahatlığıyla tüketiciye ulaştırabilir” diyor. Lefa Gıda’nın yakın gelecekteki hedefinden de bahseden işletme müdürü Berkcan Çelik iddialı konuştu: “Öncelikli hedefimiz oldukça yüksek olan ticari itibarımızı daha da iyi noktalara taşımak. Ardından firmamız bünyesindeki ürün sayısını, bayi sayısını, çalışan sayısını ve iş yapılan işletme sayısını artırmak. Kalite ve güvenden ödün vermeden Kocaeli’de Lefa Gıda’nın ürünlerinin satılmadığı tek nokta kalmayıncaya kadar büyümeyi sürdüreceğiz. Lefa Gıda, bugün olduğu gibi gelecekte de tercih edilen bir şirket olarak yoluna devam edecek.”

 

 

 

 

İLETİŞİM

42 Evler Körfez Mahallesi, Karadut Sokak, Demirciler ve Keresticiler Sitesi 16/J İzmit

Telefon: O541 631 32 85 - 0262 335 50 16

Web: www.lefagida.com

Instagram: @lefagida

Facebook:  @LEFAtoptanGIDA

 

NASIL ARANDI: #lefa gıda # gıda # içecek # su # meşrubat # gazoz # niğde gazozu # taşdelen su # gürpınar # beypazarı # abant # kocaeli # marka # berkcan çelik # ali murat çelik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.