16-04-2024 01:39

Kadın isterse…

2018-03-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-05
.stripslashes($urun->baslik).

Kadın isterse; gülden reçel, odundan adam,

9 ayda çocuk, kocaya gocuk, nazara boncuk yapar…


Kadın isterse; ateşi kül, dikeni gül, geceyi gün yapar…

Yeter ki kadın istesin.

Kadın isterse, her şeyin en güzelini yapar…

Bakın Kocaeli Life’a…

İki kadının, iki sene içinde yaptıklarına bir bakın! Bir ‘ilk’i
gerçekleştirip kentte yeni bir dergi kazandırırken hem yerleşik inanışı (üç ay yaşamaz) yıktılar hem de alışkanlıkları değiştirdiler.

Kocaeli Life sayesinde kendisini keşfedenlere zincirlerini kıranlar eklendi bu kentte.

Kocaeli Life gibi yeni bir mecra yaratmakla kalmadılar, bu dergide yer alan kişi, kurum ve kuruluşlara inanılmaz katkılar sundular. Kimi bu sayede adını tüm kente duyurdu, kimi şöhret merdivenlerini birer birer tırmandı, kimi de işini büyütüp farklı noktalara taşıdı.

Kocaeli Life kadınların, hatta el ele veren iki kadının neler yapabileceğinin en güzel örneğidir.

Kadın isterse kendi ayakları üzerinde durabileceğinin, çok çalıştığında başarıdan başarıya koşabileceğinin en çarpıcı örneğidir.

Kocaeli Life, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nün de kutlandığı bu ay, kadın isterse neler yapabileceğinin örnekleriyle dolu. Gelin, isterseniz bir göz gezdirelim. Bakalım bu kentte kadınlar neler yapmış neler…

Kocaeli Life’ın kapağında Türkiye’nin en başarılı liselerinden Nesibe Aydın Okulları’nın kurucusu Nesibe Aydın var. Eğitim camiasına adını altın harflerle yazdıran, Ankara’da dev bir kampüste binlerce öğrenci yetiştiren, bununla da yetinmeyip Konya ve Antalya’nın ardından Kocaeli’de de bir şube açan Nesibe Aydın’ın başarısını ayakta alkışlayacaksınız.

Aldıkları girişimcilik eğitimi sonrası kendi işlerini kuran iki kadın; Madam Beauty Center’ın sahibi Yasemin Tuncer ve Sağlıklı Müsli markasının yaratıcısı Hülya Uçal Başaran’ın hikayesini bir solukta okuyacaksınız.

Kocaeli Life’ın bu sayısında İzmit’i AntiGravity ile tanıştıran ve herkesin bu eğlenceli sporu yapması için A Studio’yu kuran Ayşenur Süslü ile tanışacak, havada yoga yapmanın faydalarını öğreneceksiniz.

SNG Travel adını verdiği firmasını kurarak kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren Gülnaz Ademoğlu ile Ali Gür markasını ilimize getiren Tülay Usta Morkan’ın azmine hayran kalacaksınız.

Ve evde yaptığı sporla Instagram’da fenomen olan ‘Sporcu Anne’nin hikayesini dinlerken, 75 bin takipçiye nasıl ulaştığına şaşırmayacaksınız.

Evet, Kocaeli Life’ın yeni sayısı ‘kadın isterse’ neler yapabileceğini gösteren sayısız örnekle dolu.

Bu vesileyle tüm kadınların gününü kutluyor, ‘Bizi izlemeye devam edin’ diyorum.

Sağlıkla kalın…

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.