26-02-2024 10:02

İkinci el araç alıcılarına güven veriyor

2020-01-24    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-01-24
.stripslashes($urun->baslik).

TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi’nde Türkiye’nin ilk sınıf 2, 4x4 motorlu taşıt merkezli ekspertiz markası unvanını elinde bulunduran TÜV SÜD D-Expert, bağımsız ve tarafsız ekspertiz anlayışıyla İzmit şubesinde hizmet vermeye devam ediyor. Rakiplerinden farklı olarak Bapro Eddy Current 4x4 Dinamometre cihazı ve garanti paketleri sayesinde tüketicilere ekspertiz sonunda araçlarının garanti sürelerini uzatabilme fırsatı tanıyan şirket, perakende hizmetine ek olarak filo şirketleri için de süreç yönetimini başarılı şekilde sürdürmeye devam ediyor.

 

 

 

DİKKAT GEREKİYOR

İkinci el araçların ekspertiz işlemi büyük dikkat gerektiriyor. İkinci el araç satın alacak kişiler için ise oto ekspertiz süreci oldukça hassas bir süreç.  Yeni ortaya çıkan ve büyüme potansiyeli olan tüm sektörlerde olduğu gibi ikinci el araç ekspertiz sektöründe de birçok küçük ve büyük ölçekli firma hizmet veriyor.  Bu sebeple sektörde geçmişi ve tecrübesi olmadan ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren firmalarda, tüketicilerin karşılaşabilecekleri hata oranının yüksekliği nedeniyle müşteriler TSE’den 'Hizmet Yeterlilik Belgesi' almış kurumsal firmalardan hizmet almayı tercih ediyor.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Türkiye’deki şubeleşme yatırımlarına hızla devam eden TÜV SÜD D-Expert, Kocaeli İzmit şubesinde yapmış olduğu yatırımlarla hem filo müşterilerine hem de son tüketiciye hizmet vererek bağımsız ve tarafsız ekspertiz anlayışıyla da alıcılara güvenli bir alışveriş ortamı sunuyor.

NASIL ARANDI: #Otomotiv # otomobil # araç # sürücü # TÜV SÜD D-Expert # izmit # güven # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.