Elite World Sapanca’dan aşkın şehri Paris’e yolculuk

2020-01-23    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-01-23
.stripslashes($urun->baslik).

Sapanca’nın huzur veren atmosferinde bölgenin en büyük ve doğayla başbaşa oteli Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta sevgilileri sürpriz dolu bir tatil bekliyor. Elite World Sapanca’da konaklayacak çiftlerden biri; ulaşım, konaklama ve Paris’te gezi rehberliği hizmetlerinin dahil olduğu hediyenin sahibi olacak.

 

Doğanın huzur veren atmosferinde romantik bir konaklama ayrıcalığı sunan Elite World Sapanca, Sevgililer Günü’nü benzersiz bir deneyimle yaşatmaya hazırlanıyor. 8 bin 500 metrekarelik SPA alanı ile Türkiye’nin en büyük wellness otelinde sevgililer, aşklarını tazelemeye çift masajıyla başlayacak. 60 dakika sürecek ve rahatlama etkisini uzun süre hissedebileceğiniz çift masajının ardından sauna ve buhar odalarında dinlenebilir veya SPA alanlarında vakit geçirebilirsiniz.

 

Elite World Sapanca The Grill Ocakbaşı Restaurant akşam yemeğinde ise ödüllü şef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan sevgililer günü menüsünde; karışık ızgara tabağı, içli köfte, birbirinden lezzetli meze çeşitleri, meyve tabağı ve limitsiz yerli içki yer alıyor. Romantik müzikler eşliğindeki akşam yemeği sonrasında ertesi gün ise zengin açık büfe olarak sunulan kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç imkanı sizleri bekliyor.

NASIL ARANDI: #elit world sapanca # the grill ocakbaşı # otel # spa # sapanca # kocaeli # sevgililer günü # 14 şubat # paris # aşkın şehri # hediye # sevgili # aşk

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.