24-05-2024 07:43

Marilyn Monroe Güzellik Merkezi

2019-11-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-02
.stripslashes($urun->baslik).

Marilyn Monroe, dünyanın gelmiş geçmiş en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilir. O, tüm kadınların güzellik idolüdür. Erken yaşta aramızdan ayrılsa da arkasında büyük bir güzellik ve stil mirası bırakmıştır. İşte o mirası yaşatmak ve unutulmaz güzelin güzellik sırlarını tüm kadınlarla paylaşmak isteyen Dursunali Gür, Kuruçeşme’nin merkezinde ‘Marilyn Monroe’ adını verdiği bir güzellik merkezi açtı.

 

BÖLGENİN EN ESKİ ESNAFLARINDAN

Kuruçeşme’nin tanınmış simalarından biri olan, bölgede yaklaşık 60 yıldır esnaflık yapan bir aileden gelen, Ömeroğulları Unlu Mamüller’in sahibi, Beyali Gayrimenkul ve Otomotiv’in ortaklarından Dursunali Gür, güzellik sektörüne de el attı. Dursunali Gür’ün sahibi olduğu, Kuruçeşme’nin merkezinde faaliyet gösterecek olan Marilyn Monroe Güzellik Merkezi geçtiğimiz ay görkemli bir törenle hizmete açıldı.

 

 

HAFTANIN HER GÜNÜ

Dursunali Gür, Kuruçeşme’de büyük bir eksikliği giderecek olan Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’ni eşi Fatma Gür ile birlikte işletecek. Son derece modern bir şekilde dizayn edilen güzellik merkezinde, konusunda uzman personel Serpil Akçay, Mediha Günaydın, Tutku Temur ve Didem İlgi hizmet verecek. Haftanın her günü 08.30-20.00 saatleri arasında açık olacak merkez şimdilik sadece bayanları ağırlayacak.

 

 

SOLARIUM DA VAR

Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’nde saç tasarımının yanı sıra manikür-pedikür, kaş-bıyık, ağda, cilt bakımı, leke tedavisi, kalıcı oje, protez tırnak, profesyonel makyaj ve masaj hizmetleri de veriliyor. Merkezi öne çıkaran hizmetlerden biri de solarium cihazının bulunması. Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’nde bulunan solarium cihazı sayesinde yaz-kış bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

 

 

KALICI MAKYAJI O YAPACAK

Marilyn Monroe Güzellik Merkezi, Kocaeli’de belki de bir ‘ilk’e imza atacak. Merkezde kalıcı makyajı, Dursunail Gür yapacak. Microblading (3D kıl tekniğiyle kaş kontürü), ipek kirpik, dudak renklendirme, kirpik lifting, BB Glow, dipliner ve  eyeliner üzerine Ankara’da 3Renk Akademi’den eğitim alan Dursunali Gür, kalıcı makyaj konusunda edindiği tecrübeyi Kuruçeşmeli kadınlarla paylaşacak.

 

 

DENEYİMLİ PERSONEL

Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’nin çalışanlarından Mediha Günaydın, meslekte tam 23 yılı geride bırakmış. Deneyimli kuaför, saç tasarımı üzerine hizmet verecek. Merkezin saç tasarım uzmanlarından biri de Serpil Akçay. Serpil Hanım 16 yıllık bir deneyime sahip. Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’nde görev yapan Tutku Temur da cilt bakımının yanı sıra protez tırnakta iddialı. Tutku Hanım, 15 yıllık deneyimiyle kadınların güzelliğine güzellik katacak.

 

BEYLERE DE HİZMET VERECEK

Meslekte 3.5 yılı geride bırakan, eğitimine hala devam eden Didem İlgi ise Kuruçeşmeli kadınlara manikür-pedikür, kaş-bıyık ve ağda konularında hizmet verecek. Dursunali Gür, Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’ni kısa bir süre sonra çok daha büyük bir alana taşımayı planlıyor. Yine Kuruçeşme’nin merkezinde bulunan 200 metrekarelik bir alana geçecek olan merkez yeni binasında kadınların yanı sıra beylere de hizmet verecek.

 

 

HEDEF; İZMİT’TE ŞUBE AÇMAK

Güzellik sektörüne iddialı bir giriş yapan Dursunali Gür’ün hedefinde İzmit’te bir şube açmak var. Sektördeki yenilikleri yakından takip ettiklerini söyleyen Dursunali Gür, “Amacımız Kuruçeşmeli bayanlara en iyi hizmeti vermek. Bu yüzden yenilikleri yakından takip ederek merkezimizde uygulamaya başlayacağız. Bu sektörün de en iyisi olabilmek için çalışacağız. Kuruçeşmeli bayanları merkezimize mutlaka bekliyoruz” dedi.

 

NASIL ARANDI: #güzellik merkezi # güzellik # bakım # kadın # Kuruçeşme # Dursunali Gür # Marilyn Monroe # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.