19-06-2024 13:07

Güçlenerek büyüyor; Autobella

2020-11-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-11-06
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Araç bakımının yanı sıra araç içi dezenfeksiyon ve bakteri temizliğinde de sürücülerin bir numaralı adresi haline gelen Autobella, ‘temizlik sağlıktır’ sloganıyla çalışmalarına devam ediyor. Pandemi sürecinde donanımlı ekibinin gerçekleştirdiği uygulamalarla araç sahiplerinin içini rahatlatan; ev, ofis ve showroomlarda da dezenfeksiyon hizmeti vererek çalışma sahasını genişleten Autobella, güçlenerek büyüyor.

Ülkemizde görülen ilk Koronavirüs vakasıyla birlikte aksiyon aldıklarını ve araç sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma ulaştıklarını söyleyen Autobella’nın ortaklarından Feyza Ekşi, aradan geçen süre içinde işi sıkı tuttuklarını, sıfır ya da 2. el fark etmeksizin tüm araçlarda hijyen uygulamalarını başarıyla gerçekleştirdiklerini belirtti.

 

 

PATENLİ HİJYEN EKİBİ

Pandemi sürecinde çalışma alanını genişleten Autobella, showroomlara araç bakmaya gelen müşterilerinin sağlığı için de anında dezenfeksiyon uygulamalarına başladı. Bu uygulamayı daha seri hale getirebilmek için patenli hijyen personeli çalıştırdıklarını söyleyen Feyza Ekşi, “Her şubemizde bir patenli hijyen personeli bulunacak ve showrooma giren her müşterinin dokunduğu araç anında dezenfekte edilecek” diye konuştu.

 

ÖNCÜ OLDULAR

Patenli hijyen personelinin iyi bir paten eğitiminden geçtiğini de söyleyen Feyza Ekşi, pandemi döneminde Avrupa’da bu tür ekiplerin çalışmaya başladığını, Türkiye’de de pek çok firmanın patenli hijyen ekibi oluşturduğunu belirtti, Kocaeli’de de bu projenin öncüsü olmak istediklerini ifade etti. Pandemiyle birlikte pek çok firma personel sayısında kısıtlamaya giderken Autobella’nın istihdama katkı sunmaya devam ettiğini kaydeden Ekşi, İstanbul Kozyatağı’nda 7 çalışanın bulunduğu yeni bir şube daha açtıklarını müjdeledi, “İlimizde Mercedes Mengerler, Toyota Kaya, Hyundai Fertan ve Seat Skoda Keleşler’den sonra bir otomotiv firmasında daha şubemizi açtık. Büyüyoruz, güçleniyoruz” dedi.

 

 

 

YERLİ ÜRETİME DESTEK

İstihdama sunduğu katkıyla sınırlı kalmayan Autobella, yerli üretime de destek verdi. Kendi adını taşıyan bir pasta cila ürünü üreten Autobella, ürünleriyle Türkiye’ye açılıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Feyza Ekşi, “Pasta cilada kullanılması için TÜBİTAK desteğiyle ‘Autobella Plus 2020’ adını verdiğimiz bir ürün ürettik. Yani oto-kuaföre aldığımız araçların bakımını bundan sonra kendi ürünlerimizle yapacağız. Aynı zamanda internet ortamından ve şubelerimizden ürünün perakende satışına da başladık. İzmit’te ürün tedarikçileriyle de anlaşacağız” dedi.

 

MALİYETİ DÜŞÜK

Hedeflerini ‘Şubelerimizde araçların bakımı için kullandığımız tüm ürünlerin Autobella markasını taşıması’ olarak açıklayan Ekşi, şöyle devam etti: “Yerli üretim olan bu ürünler oldukça kaliteli, maliyeti ise düşük. Piyasada yurt dışı menşeili ürünler kullanıldığından ürün fiyatları piyasanın üzerindeydi, dolayısıyla böyle bir ürüne ihtiyaç vardı. Yerli üretim gerek otomotiv firmalarını gerekse araç sahiplerini oldukça rahatlatacak. Ayrıca kullanımı çok karlı. Normalde 1 şişe ürünle 7-8 arabanın bakımı yapılırken, Autobella Plus 2020 ile 11-12 arabanın bakımı yapılabiliyor. Bu çok büyük bir artı. Ürünlerimiz TÜBİTAK onaylı.”  Pandeminin olası ikinci dalgasına hazır olduklarını söyleyen Feyza Ekşi, talep olması halinde araç, ev ve ofislerde dezenfeksiyon çalışması yapabileceklerini belirtti. Sigorta şirketleriyle anlaşma yapıp toplu araç dezenfeksiyonları da yapabildiklerini söyleyen Ekşi araç sahiplerine, “Pandeminin ikinci dalgasına karşı şimdiden önleminizi alın” uyarısında bulundu.

 

İLETİŞİM

Adres: Aydınlı Mah., İzzet Kabadayı Cad., Gizlibahçe Sitesi, B-3, Daire:4, Tuzla/ İstanbul

Telefon: 0553 457 88 04

Instagram-Facebook: @autobella

Web: www.autobella.com.tr

NASIL ARANDI: #autobella # kocaeli # izmit # araç # otomotiv # bakım # pasta cila # yerli üretim # patenli hijyen ekibi # paten # pandemi # dezenfeksiyon #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.