Eylül ile Can mutluluğa yelken açtı

2018-09-29    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-29
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

PROTOKOL AKIN ETTİ

Ülkü-Yalçın Kuşkan çiftinin yakışıklı oğulları Can ile Emine-Ramazan Akballı çiftinin güzeller güzeli kızları Eylül mutluluğa ‘evet’ dedi.  Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki nikah törenine CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, CHP Kocaeli milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Baro Başkanı Sertif Gökçe, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, CHP izmit eski ilçe başkanı Selman Yıldırım, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan 23. dönem Milletvekili Hikmet Erenkaya, Biz İzmitiz Platformu’nun kurucusu Hüseyin Erol, çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı.

EN GÜZEL EVET

Dünür olan Ülkü-Yalçın Kuşkan ile Emine-Ramazan Akballı evlatlarının mürüvvetini görmekten dolayı oldukça mutluydu. Çiftin nikahını İzmit Belediyesi Evlendirme Memuru Altan Sadıç kıyarken şahitliklerini de CHP Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ve Oğuzalp Yücel üstlendi. Ticaretle ilgilenen Can ve mimar olan Eylül hayatlarının en güzel evetlerini söyledi.

BALAYI DUBAİ’DE

Genç çiftin aile cüzdanını CHP milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet gelin hanıma takdim ederken “Birlikte bir ömür boyu mutlu olun, birlikte yaşlanın. Vatanına, milletine hayırlı evlatlar yetiştirmenizi diliyorum” dedi. Çift balayı için Dubai’yi tercih etti.

 

 

NASIL ARANDI: #Yalçın Kuşkan # Fatma Kaplan Hürriyet # Tahsin Tarhan # CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay # Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe # nikah # CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.