05-12-2023 04:28

Sinem ile Huzeyfe muradına erdi

2018-09-28    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-28
.stripslashes($urun->baslik).

Fatma-Talip Özkan çiftinin oğulları Huzeyfe Özkan ile Erdal Sertel ile Mukaddes Karahan çiftinin güzeller güzel kızları Sinem Sertel Sekapark 2. Etapta bulunan Maide Restoran'da gerçekleşen nikâh töreni ile hayatını birleştirdi.

 

KATILIM YOĞUNDU 

Mutlu gencin nikah törenlerine AK Parti İl Başkanları Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay , Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yeşildal, KOTO Başkanı Necmi Bulut, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok katıldı. Nikâhı ise Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı.

 

NİKAH ŞAHİTLERİ

Genç çiftin nikah şahitliğini ise İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Büşra Yorgun ve Yasin Yazıcı yaptı.

 

BİR AİLE KAZANDIK

Nikahı kıyan Karaosmanoğlu "Bu güzel iki kardeşimiz inşallah bir ömür boyu bir hanede mutlu olurlar. Siz birbirinizi sevdiniz, biz bir aile kazandık . Sevinçliyiz mutluyuz. İnce uzun bir yolun başındasınız. Allah size ve ülkemize hayırlı evlatlar versin" dedi.

 

 

İYİ GÜN VAR KÖTÜ GÜN VAR

Nikah cüzdanını genç çifte takdim eden Nevzat Doğan, "Benim genç kardeşlerine ilave olarak söyleyeceğim şeyler var. Keşke hayat hep mutlu ve huzurlu geçse ama hayatın içinde iyi gün var kötü gün var. Birbirinize sahip çıkın. Sizi yetiştirlenleri unutmayın. Siz ne yaparsanız sizin yavrularınızda size onu yapacak. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

 

Dünürler Mukaddes Karahan, Erdal Sertel ve Fatma-Talip Özkan birarada görülüyor.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.