25-02-2024 11:55

En keyifli festival; Kahve Burda Fest

2019-10-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-10-04
.stripslashes($urun->baslik).

Kahve! Uykusuz gecelerin olmazsa olmazı, yorgun anların kurtarıcısı... Arkadaş sohbetlerinin başrol oyuncusu, en büyük sosyalleşme aracı... Siz de kahve içmeden güne başlayamayanlardan mısınız? Yoksa yemek sonrası ‘kahvesiz olmaz’ diyerek masadan kalkamayanlardan mı? Hafta içi veya hafta sonu, çok erken ya da çok geç, evde ya da dışarıda fark etmez; kahve içmeden duramıyorsanız, anı güzelleştirmenin en iyi yolunu bulmuşsunuz demektir.

 

 

 

BU FESTİVAL KAÇMAZ

Kahve tutkunları için ilimizin en büyük alışveriş merkezlerinden 41 Burda AVM de bir güzellik yapıyor. Kahve severlerin büyük bir merakla beklediği Kahve Burda Fest’in ikincisi bu yıl 25-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Kahvenin kendisinin, kokusunun, her türlü alet edevatının, kahve markalarının, kahve sanatının, kültürünün, kahve kitaplarının, kısacası kahveye dair her şeyin bulunacağı festivali kaçırmayın!

41 Burda AVM’nin bu yıl ikincisini düzenleyeceği Kahve Burda Fest, kahve severlere yine benzersiz bir deneyim yaşatacak. AVM ziyaretçileri üç gün boyunca birbirinden lezzetli kahveleri keşfedecek, interaktif workshoplara, seminerlere, sergilere, konserlere ve sürprizlerle dolu yarışmalara katılarak eğlenceli vakit geçirecek. AVM ziyaretçilerinin tüm aktivitelerden faydalanabileceği Kahve Burda Festivali, şölen havasında geçecek.

41 Burda AVM bu festivalde hem yeni nesil kahve anlayışının temsilcilerini, geleneksel kahve markalarını, makine-ekipman tedarikçilerini ve zincir markaları kapsayan kahve sektörünün profesyonellerine ev sahipliği yapacak hem de kendi evinin baristası olmak isteyenler için çeşitli workshop ve seminerlerin yanı sıra farklı aktivite alanlarında yeni deneyimler sunacak. AVM ziyaretçileri kahvenin ana vatanından esintilerle dolu dans gösterilerinin yanı sıra konserlerle coşacak.

 

 

KAHVE BURDA FEST’TE NELER VAR?

Dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahveler

Profesyonel baristaların showları

Butik kahve dükkanlarının lezzetleri

Kahve tadım atölyeleri

Sektörün duayenleri ile söyleşi

Evde kaliteli kahve yapımına dair tüyolar

Yetişkinler ve çocuklar için atölyeler

Sergiler

Konserler

Dans gösterileri

Ödüllü yarışmalar

Alışveriş

 

NASIL ARANDI: #41 burda # kahve # kahve festivali # ekim # kahve burda fest # kahve tutkusu # kahve tutkunları

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.