21-06-2024 14:43

Elif Akıncı’dan çifte kutlama

2020-10-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-10-05
.stripslashes($urun->baslik).

Fizyoterapist Elif Akıncı, geliştirdiği rubatonik pilates yöntemini uygulayarak, omurga rahatsızlıklarında elde ettiği başarılarla kendisini ülke çapında kanıtlamış bir isim. Gerek yetişkinler gerekse çocuklar ve ergenlik çağındaki gençlerde gelişen fıtık, düzleşme, skolyoz ve kifoz gibi omurga eğriliklerinde; terapötik pilates egzersizleriyle de başarılı çalışmalara imza atan Elif Akıncı, adını her geçen gün daha geniş bir kesime duyuruyor.

Mesleğindeki tecrübesine rağmen kendisini geliştirmekten asla vazgeçmeyen Akıncı, sık sık yurt dışı eğitimlerine katılıyor, fizik tedavi alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek danışanları üzerinde uyguluyor. Elif Akıncı ayrıca, ‘Schroth Terapi’ belgesine sahip, ülkemizdeki 36 uzmandan biri olarak da tanınıyor.

 

 

BİRİKİMİNİ PAYLAŞIYOR

16 yılda binlerce insanın hayatına dokunan, yaşam kalitesini artıran, danışanlarını ağrılarından kurtaran Elif Akıncı, sadece kendisini geliştirmekle kalmıyor, ekip arkadaşlarının mesleki gelişimi için de elinden geleni yapıyor. Ekibindeki herkesle tüm bilgi ve tecrübesini paylaşmasının yanı sıra kendilerini geliştirmeleri için onların da yurt içi ve yurt dışındaki eğitimlere katılmasını sağlıyor. Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi’nden yetişen sayısız fizyoterapist, bugün ülkemizin çeşitli illerinde görev yaparak, danışanlarının sağlığına kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

MESLEKTE 16 YIL

Şu sıralar, mesleğindeki 16’ncı yılını geride bırakmanın haklı gururunu yaşayan Elif Akıncı, aynı zamanda sahibi olduğu Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi’nin kuruluşunun da 7’nci yıl dönümünü kutluyor.

Elif Akıncı ve ekibi, bu iki mutlu olayı geçtiğimiz günlerde organize edilen keyifli akşam yemeğiyle kutladı. Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi’nin başarılarının konuşulduğu gece, başından sonuna dek neşe içinde geçti. Geceye, Elif Akıncı’nın yanı sıra merkezde görev yapan Elif Şenli, Aslı Duymuş, Berna Karakuş, Beren Sena Şen, Meral Ertuğrul Küçükbozbey, Sema İpekden katıldı.

Hep birlikte keyifle yenilen yemeğin ardından, günün anlamına uygun hazırlanan ve üzerinde reformer pilatese ait figürlerin bulunduğu pasta kesildi. Akıncı ve ekibi, bu özel gecenin anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

NASIL ARANDI: #elif akıncı # elif akıncı pozitif yaşam merkezi # schorth terapi # fizyoterapist # çocuk #yetişkin # terapi # seans # uygulama # omurga # omurga rahatsızlığı # skolyoz # kifoz # lordoz # sağlık # sağlıklı yaşam # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.