Diyet Yemekler Kapınıza Geliyor

2018-04-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-12
.stripslashes($urun->baslik).

Her pazartesi diyete başlıyor ve bir türlü sonunu getiremiyorsanız; Diyetta ile tanışmanızın zamanı geldi demektir. Diyetta’nın size özel olarak hazırlayacağı programlarla hem sağlıklı beslenecek, hem de diyetinizde istikrarı sağlayacaksınız. Nasıl mı olacak?
Diyetta’nın mutfağında, taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan sağlıklı ve lezzetli yemekler, her gün kapınıza kadar gelecek. Diyetisyen kontrolünde, kalorisi hesaplanmış yemeklerle hem ‘Bugün ne yesem’ derdinden kurtulacaksınız hem de kilolarınızdan…

 


KALORİ HESABINI BIRAKIN!
Eğer fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, Diyetta’nın size özel olarak hazırlayacağı programlardan birine katılmak. Sonrası çok kolay. Diyetta’nın mutfağında, uzman diyetisyen kontrolünde, usta şefler tarafından hazırlanan yemekler, 5 öğün olarak kapınıza kadar gelecek.
Sabah kahvaltısından öğle yemeğine, ara öğünlerden akşam yemeğine kadar yiyeceğiniz her lokma diyetisyen kontrolünde hazırlandığı için bütün gün kalori hesaplaması yapmaktan kurtulacaksınız. Bu hesabı sizin yerinize uzman diyetisyeniniz yapacak, bir gün boyunca almanız gereken kaloriye göre yemeklerinizi hazırlatacak.

 


Diyetta’nın size sağlayacağı en büyük kolaylıklardan biri de diyet yaptığınız her gün ‘Bugün ne yiyeceğim’ diye düşünmekten kurtulacak olmanız. Zorlu mutfak alışverişini bir kenara bırakacak, Diyetta’nın hijyenik mutfağında, taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan birbirinden lezzetli yemeklere uygun fiyatlarla ulaşacaksınız. Kapınıza kadar gelen yemeklerin evde yemek pişirmekten daha uyguna mal olduğunu kısa sürede anlayacaksınız. Diyetta’nın diyet yapmayı kolaylaştıran kampanyalarına göz atmadan zayıflamak için adım atmayın!
Diyetta’nın en önemli özelliklerinden biri de uzman diyetisyen kontrolünde size en uygun beslenme planını oluşturarak diyet yapmanızı kolaylaştırmak. İnsanların parmak izleri nasıl ki birbirinden farklıysa, Diyetta yemekleri de kişisel besin ihtiyaçlarınız ve alışkanlıklarınıza göre farklılık gösterip ‘size özel’ hazırlanır. Yoğun tempoda çalışıp sağlıklı beslenmek isteyenler ‘Live Well Beslenme Planı’nı tercih edebilir. ‘Slim Beslenme Planı’ günlük beslenme planını oluşturmakta zorlanan ve pişirme tekniklerinde sorun yaşayıp kilo vermek isteyenler için ideal. Diyetta ayrıca hamile ve sporcular için de en uygun beslenme planını oluşturuyor. Böylece size sadece sağlıklı beslenmenin ve diyet yapmanın tadını çıkarmak kalıyor.
Üç adımda beslenme planı sağlıklı kilo verdiriyor

 

Diyetta’nın hayatınızı kolaylaştıracak diyet yöntemi üç adımdan oluşuyor:
Adım 1: Uzman diyetisyenlerle gerçekleştireceğiniz görüşmeler doğrultusunda yaş, boy, ağırlık, günlük beslenme düzeniniz veya kendi diyetisyeninizin önerdiği beslenme planı, hastalık/sağlık durumunuz ve egzersiz alışkanlıklarınız baz alınarak tamamen size özel beslenme profiliniz oluşturuluyor. Diyetisyenler eşliğinde tamamen ücretsiz bir hizmet olarak ‘size özel’ programınız belirleniyor..
Adım 2: ‘Size özel’ beslenme programı baz alınarak, günlük taze malzemelerden yapılan yemekler, 3 ana ve 2 ara öğün olmak üzere uzman diyetisyenler kontrolünde, profesyonel şefler tarafından hazırlanıyor.
Adım 3: Özel ilgiyle hazırlanan yemekler, FDA onaylı poliproplen kaplarla, hava, koku gibi dış etmenlerden soyutlanarak ‘hot sealing’ (sıcak kaplama) yöntemiyle paketlenerek servise hazır hale getiriliyor ve her sabah kapınıza teslim ediliyor.

İLETİŞİM
Tel: 0262 260 00 05
Tel: 0533 913 28 68
E-posta: info@diyettakocaeli.com

NASIL ARANDI: #diyetta kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.