23-02-2024 14:04

Dilek ile Mustafa evlilik yolunda

2018-03-29    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-29
.stripslashes($urun->baslik).

Büyük Kocaeli Gazetesi’nin birbirinden güzel sayfalarını siz sevgili okurlarımız için tasarlayan Dilek Karakaş, gönlünü kaptırdığı Atom Isı Enerji’de tekniker olarak görev yapan Mustafa Aslan’la evlilik yolunda ilk adımı atarak, nişanlandı. Körfez’de kız tarafının evinde gerçekleşen mütevazi ve samimi nişan cemiyetinde Fatma ve İsmail Karakaş ile Hayriye ve Halaf Aslan büyük bir mutluluk yaşadı.

 

HER ŞEY KUSURSUZDU

Bundan 6 ay önce arkadaşları aracılığıyla tanışan Dilek ve Mustafa çifti, güzel birlikteliklerini taçlandırmak için evlilik kararı aldı. Bu güzel kararlarını aileleriyle paylaşan mutlu çift, hafta sonu saadet halkalarını parmaklarına taktı. Her şeyin kusursuz olarak hazırlandığı nişan cemiyetinde Dilek Karakaş’ı yakın dostları da yalnız bırakmadı. Güzeller güzeli kızları Dilek’in saadetine ortaklık eden annesi Fatma Hanım oldukça duygusal anlar yaşadı.

 

 

MUTLULUKLAR DİLERİZ

İkramlar eşliğinde bol kahkahalı geçen nişan cemiyetinde mutlu çift, oldukça heyecanlıydı. Yüzükler takıldıktan sonra bir nebzede olsa sakinleşen çift, tek tek tebrikleri kabul etti. Nişan da Dilek Karakaş’ın şıklığı ise davetlilerden tam not aldı. 16 Eylül tarihine düğünlerini yapacak güzel çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.