Denize karşı, ormana komşu: Zeray Korupark

2020-04-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-04-02
.stripslashes($urun->baslik).

RÖPORTAJ: Zeynep AKAR

FOTOĞRAF: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Tamamladığı her projede çıtayı biraz daha yükseğe taşıyan Zeray İnşaat, şimdi de Başiskele-Yuvacık sınırları içerisinde, Paşadağ mevkiinde hayata geçirdiği butik projesi Zeray Korupark ile gündemde. Şehre çok yakın olmasına rağmen doğayla iç içe konumu, manzarası, temiz havası ve kalitesiyle dikkat çeken proje; sakin, dingin ama konforlu bir yaşam alanı hayalini gerçeğe dönüştürüyor. 4 farklı tipte; bahçe dubleks, ara kat ve çatı dubleks daireleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren Zeray Korupark projesi, Zeray kalitesini bir kez daha gözler önüne seriyor. Şanslı sahiplerine müstakil konfor düzeyinde bir yaşam vaat eden bu çok özel proje hakkında merak ettiklerimizi, Zeray Korupark Satış-Pazarlama Müdürü Duygu Özgürler’e sorduk.

 

Duygu Hanım, kendinizden kısaca bahseder misiniz? Kaç yıldır inşaat sektöründe görev yapıyorsunuz?

Merhabalar, eğitimimi tamamladıktan sonra iş hayatına hızlı bir geçiş yaptım. Asıl mesleğim moda tasarımcılığı olmasına rağmen çok uzun yıllardır inşaat sektöründeyim. Gerek satış üzerine aldığım eğitimler gerekse uzun yıllardan beri edindiğim satış tecrübesiyle kendimi çok sevdiğim bu alanda geliştirdiğimi söyleyebilirim. Kocaeli’de uzun süre sektörün büyük firmalarıyla çalıştıktan sonra 2016 yılının başında Zeray ailesine katıldım, şu anda firmamızın Zeray Korupark projesinin satış müdürü olarak görev yapıyorum.

 

Daha önce hangi projelerle ilgilendiniz?

Aslına bakarsanız, 2016 yılından bu yana Zeray İnşaat’ın hayata geçirdiği tüm projelerin satışıyla ilgilendim. Her seferinde sayısız ailenin hayallerinin gerçeğe dönüşmesine büyük bir mutlulukla şahitlik ettim. Şu anda da Zeray Korupark projesinin satış-pazarlama faaliyetlerini yönetiyorum.

 

Bize biraz Zeray Korupark’tan bahseder misiniz?

Zeray Korupark, Kocaeli’nin en ayrıcalıklı lokasyonlarından biri olan Başiskele-Yuvacık-Paşadağ mevkiinde inşa edilen, 11 dönüm üzerine kurulu, üç tarafı koru ile çevrili; müstakil konfor düzeyine sahip özel bir proje. Şehre çok yakın olmasına rağmen doğayla iç içe, ormana komşu konumu, temiz havası, kalitesi, sosyal donatılarıyla tüm ihtiyaç ve beklentilere cevap verecek özelliklere sahip.

 

Proje kaç daireden oluşuyor?

Korupark, Zeray İnşaat’ın diğer projelerine kıyasla daha butik bir proje. Neden derseniz; daha sakin, dingin, doğayla iç içe üstelik deniz manzaralı bir ev hayal edenlerin beklentisini eksiksiz karşılayacak bir proje hayata geçiriyoruz. Zeray Korupark, 5 blok, 135 daireden oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar, her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmış dairelerimiz bahçe dubleks, ara kat ve çatı dublekslerden oluşuyor. Projedeki tüm daireler doğa ya da deniz manzaralı. Şunu da hemen ekleyeyim; projenin en belirgin özelliklerinden biri de bahçe dublekslerimizin 150 metrekareye varan büyüklüklerde kendine ait bahçe alanlarının olması.

 

 

ÇITAYI YÜKSEĞE TAŞIDI

 

Gördüğüm kadarıyla daireler oldukça zengin bir iç donanımla teslim edilecek…

Doğru… Zeray İnşaat, her seferinde çıtayı, bir önceki projesinden daha yukarıya taşıyor. Zeray Korupark’da da projenin hiçbir detayında kaliteden ödün verilmedi. Yer döşemelerinden, duvar ve tavan giydirmelerine kadar her alanda 1. sınıf ürünler kullanılıyor. Zeray Korupark sakinleri, başka hiçbir masrafa girmeden eşyalarını alıp evlerine yerleşebilecek.

 

Peki, sosyal donatılar?

Diğer tüm projelerimizde olduğu gibi Zeray Korupark’da da yaşam çok konforlu, çok keyifli ve çok güvenli. Site içinde 7/24 güvenlik, her daireye özel kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, fitness salonu; futbol, basketbol, voleybol sahaları ve tenis kortu; barbekü alanları, çocuk oyun alanları, özel peyzaj, yürüyüş ve bisiklet parkurlarımız var. 

 

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

 

Kocaelililerin projeye ilgisi nasıl?

Tahmin ettiğimiz gibi proje çok beğenildi. Yoğun talebin en önemli nedenlerinden biri, insanların çocuklarını hem şehir merkezine yakın hem de havası temiz olan bir bölgede büyütmek istemesi. Lokasyon özelliklerine bir de Zeray İnşaat kalitesi, tecrübesi ve vizyonu eklenince projenin bu kadar çok ilgi görmesine şaşırmıyoruz. Bunun yanı sıra Zeray Korupark, yatırım değeri yüksek bir proje. Teslim tarihinde konutların en az yüzde 40 civarında prim yapacağından eminim. Bu da satışlarımızı artıran bir diğer faktör.

 

Zeray Korupark ne zaman teslim edilecek?

Korupark’ta yaşam 2020 yılı sonu itibariyle başlayacak.

 

Duygu Hanım, biraz da Zeray’ın devam eden diğer projelerinden bahseder misiniz?

Geçmişten günümüze toplam 32 projeyi hayata geçirdik. Şu anda satışı devam eden 5 projemiz bulunuyor. Zeray Country Bademli, Forum Anatolia Kartepe, Zeray Korupark, Zeray Güneşi Yuvacık ve Kırsal Sapanca. Ayrıca yine bu sene içerisinde hem ulusal hem uluslararası alanda planladığımız ve geliştirdiğimiz pek çok projemiz var. Kısaca özetlemek gerekirse, ailemiz gün geçtikçe büyüyor. Sadece deneyimli ekibimiz değil, tebessüm ettirdiğimiz her müşterimiz ailemizin bir parçası.

 

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Cad. Paşadağ Mah.No: 256 Başiskele / Kocaeli

Tel:  444 91 41

E-Posta: zeray@zerayinsaat.com.tr

NASIL ARANDI: #zeray inşaat # korupark # inşaat # ev # daire # kocaeli # kocaeli life # doğa # başarılı #Duygu Özgürler

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.