29-02-2024 19:22

Dahiler Başiskele’de yetişecek

2016-04-22    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-04-22
.stripslashes($urun->baslik).

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele ile birlikte eğitim anlayışını da yeniden inşa etmeye başladı. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın AB standardında eğitim alması için kolları sıvadı. Okulların daha modern, daha güvenli ve daha donanımlı hale getirilmesi için de...

İnsanımızın manevi değerlerine bağlı, özgüveni tam, katma değer yaratarak toplumda etkin rol oynayacak bir kimliğe sahip olmasını önemseyen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, bu doğrultuda eğitime yüzde 100 destek veriyor.

Çünkü biliyor ki; Ancak sorumluluk alan bireyler toplumu değiştirebilir. Başiskele’nin iyi ve güzele doğru değişmesi için eğitimle ilgili sorumluluk almaktan kaçınmayan başkan Ayaz, çocukların kendilerini keşif yolculuğunda yanlarında olmaya özen gösteriyor.

 

huseyin

 

YATIRIMCILAR SIRADA

Sektörün öncü eğitim kurumları yatırım için Başiskele’yi tercih ederken, başkan Ayaz da boş durmuyor. Başiskele’nin eğitim kalitesini daha da yukarılara çıkarmak için yatırımcıların önünü açıyor.

Hem Başiskele’ye kalıcı eserler kazandırmak, hem de Başiskele halkının yaşam standartlarını yükseltebilmek adına girişimlerini sürdürüyor. Başkan Ayaz’ın iş adamlarıyla yaptığı görüşmeler sonrasında adeta yatırımcının sıraya girdiği Başiskele, planlı bir şekilde büyüyor.

Sağlık ve turizm yatırımlarının yanı sıra eğitim yatırımlarının da merkezi haline gelen Başiskele’de eğitim sektöründe birbiriyle yarışan Türkiye Eğitim Derneği (TED), Doğa Koleji, Kültür Okulları eğitim-öğretim hizmeti veriyor.

 

kutur

 

ÜNİVERSİTE İLE BİRLİKTE

2 Mart 2016 tarihinde Kocaeli Üniversitesi ile Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın ortaklaşa imzaladığı protokol gereğince artık Başiskele’de dâhiler de yetişecek. Şehit Ekrem Mahallesi’ndeki belediye binası, Özel Yetenekliler Eğitim Merkezi’ne dönüştürülüyor.

Bu projeyle başarı oranı her zaman yüksek olan Başiskele’de dahi çocuklar keşfedilecek, yetenekleri doğrultusunda yetiştirilecek.

Başkan Ayaz’ın ilçeye kazandırdığı eğitim yatırımları ve eğitime desteği sayesinde Başiskele’de daha kaliteli bir eğitim ortamı oluşurken, Başiskele eğitimin yıldızı bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Başiskele vizyonuna uygun adımlar attıklarını ve her zaman vatandaş odaklı çalıştıklarını belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Öngörülerimiz, projelerimiz ve yatırımlarımızla Başiskele bugün tam 7 yıldızlı ilçe haline geldi. Başiskele eğitim başarı oranında Kocaeli’de her zaman dereceli öğrencileri yetiştiren örnek bir ilçe oldu” diyor.

Yaşanan gelişmelerin oldukça mutluluk verici olduğunu belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele’nin hak ettiği noktaya ulaşması, yaşam kalitesinin yükselmesi için girişimlerin devam edeceğini söylüyor.

 

deney

 

NASIL ARANDI: #Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz #Başiskele Belediyesi #çocuk #deney #Doğa Koleji #eğitim #gelişim #Kültür Okulları #Özel Yetenekliler Eğitim Merkezi #Türkiye Eğitim Derneği

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.