Daha konforlu, daha güvenli; Yeni Ford Focus

2019-05-13    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-05-13
.stripslashes($urun->baslik).

Ford’un sevilen modeli Focus, 20 yıllık efsanevi mirasını geleceğin akıllı otomotiv dünyasına taşımak üzere baştan tasarlandı. Güvenli, konforlu ve stressiz bir sürüş için akıllı teknolojilerle donatılan Yeni Ford Focus, Ford Co-Pilot360™ teknolojileri ile seviye 2 otonom sürüş deneyimini yaşatıyor. 4. neslinde yüksek performans sunan yeni bir otomobil olarak ortaya çıkan Yeni Focus, insan odaklı tasarım felsefesinin bir sonucu olarak ergonomik, teknolojik ve kullanıcı odaklı bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

 

 

 

YENİ FOCUS ESOTO’DA

Ford’un ‘Akıllı şehirler, akıllı araçlar’ olarak adlandırdığı gelecek vizyonunda Yeni Focus başrol üstleniyor ve bugünün teknolojisi ile geleceğin akıllı dünyası arasında bir köprü kuruyor. Yeni Focus, sadece yeni bir Focus değil: Baştan yaratılıp tasarlanan ve otomotiv sektörünü geleceğe taşıyacak bir otomobil! En önemli noktalardan biri ise Yeni Focus ile Ford, bu akıllı teknolojilerle şekillenen akıllı dünyayı herkesin erişimine sunuyor. Yeni Focus’u, Ford bayi Esoto’da yakından görebilirsiniz.

 

FORD’A EN YAKIN BAYİ

1993 yılından beri dünya otomotiv devi Ford’un Kocaeli yetkili satıcısı, yetkili servisi ve yetkili yedek parça bayisi olan Esoto, bu hizmetlerini D-130 Karayolu üzerinde bulunan EsPlaza’da ve EsServis’te yürütüyor. Ford-Otosan Fabrikası’na en yakın bayi olan, bu yüzden ‘vitrin’ bir tesis olma özelliğini bünyesinde barındıran Esoto, Yeni Ford Focus’u daha yakından görmek isteyen müşterilerini plazaya bekliyor. EsPlaza’da, Yeni Ford Focus’u yakından görmekle kalmayıp, test sürüşüne de çıkabilirsiniz.

 

 

İŞTE YENİ FORD FOCUS’UN ÖZELLİKLERİ

 

Sürüş teknolojileri

Yeni Ford Focus’un sürüş deneyimi, konfor ve güvenliği bir üst noktaya taşıyor. Dur-Kalk fonksiyonu ile Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Park Sistemi gibi sürücü destek sistemleri ile Yeni Focus daha güvenli, yolculuklarınız daha keyifli.

 

Konfor ve rahatlık

Yeni Focus ergonomik tasarımı, şık ve geniş iç mekanı ve fonksiyonel detayları ile sizlere yüksek konforlu bir alan yaratıyor. Benzersiz iç tasarımı ile hem siz hem de yanınızdakiler için yolculuğun keyifli olacağını hissettiriyor.

 

Performans ve verimlilik

Yeni Focus, 8 veya 6 ileri otomatik ya da 6 ileri vitesli manuel şanzımanla güçlü ve yüksek yakıt tasarruflu motor seçeneklerini bir arada sunuyor. Dış tasarımı, verimliliği arttıran atletik ve aerodinamik hatlarıyla ön plana çıkıyor.

 

Güvenlik ve emniyet

Yeni Focus sadece sizi ve yanınızdakileri değil yolu birlikte kullandığınız herkesi odak noktasına alan, yol güvenliğini arttıran akıllı teknolojilerle tasarlandı. Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, muhtemel çarpışmalar söz konusu olduğunda sizi uyarır ve zamanında tepki vermezseniz sizin yerinize otomatik olarak fren yapar.

 

Daha geniş ve kullanışlı

Yeni Focus’un iç alanındaki her milimetre, size en kullanışlı yolculuk deneyimini yaşatmak için tasarlandı. Otomobilin ön ve arka alanlarındaki baş, diz ve omuz genişliğinin artırılması sayesinde yolculuklarınız artık çok daha konforlu. Arka koltukların 60/40 oranında veya tamamen katlanması eşyalarınız için daha fazla yer açıyor. Bagaj alanında yer alan ayarlanabilir taban yükseltildiğinde, gizli bir eşya saklama bölmesi ortaya çıkıyor. İndirildiğinde ise daha geniş bagaj alanı oluşuyor.

 

İLETİŞİM

Sanayi Mah., D-130 Yanyol Cad.,

No:79, Kocaeli

Telefon: 0262 335 43 15

NASIL ARANDI: #ford # ford focus # araç # araba # sürücü # kıocaeli #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.