Çiğdem ile Gökay evlilik yolunda

2017-09-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-09-04
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizin tanınmış avukatlarından, AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Kent Konseyi Kadın Meclisi eski Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu’nun kız kardeşi Çiğdem Ceylan evlilik yolunda ilk adımı attı. Özel bir bankada müşteri temsilcisi olarak görev yapan Çiğdem Ceylan ile Kandıra’da bulunan Gökay Emlak ve Danışmanlık Şirketi’nin sahibi Gökay Gödek’in nişan töreni Club Bithynia’da gerçekleştirildi.

 

KATIRCIOĞLU DA GELDİ

Ayfer ve Abdullah Ceylan çiftinin güzel kızları Çiğdem Ceylan ile Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkan Vekili olan aynı zamanda Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Gödek-Neziha Gödek çiftinin yakışıklı oğulları Gökay Gödek’in nişan töreni aile arasında yapıldı. Evlilik yolunda ilk adımı atan genç çiftin akrabalarının ve yakın arkadaşlarının katıldığı nişan töreninde davetliler arasında AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da vardı.

 

YÜZÜKLERİ BAŞKAN TAKTI

AK Parti İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu ile Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Kadir Durmuş’un da hazır bulunduğu nişan töreninde genç çiftin yüzüklerini başkan Karaosmanoğlu “Allah tamamına erdirsin” dilekleriyle taktı. Nişan merasiminin ardından sahneye İzmitli sanatçı Erdi çıktı. Çiğdem Ceylan ile Gökay Gödek’in mutluluğuna ortak olan davetliler, Erdi’nin seslendirdiği parçalar eşliğinde gece geç saatlere kadar eğlendi.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.