Can Ailesi’nde nişan heyecanı

2017-09-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-09-03
.stripslashes($urun->baslik).

Öz Can Pişmaniye’nin kurucularından Hüseyin Can’ın torunu Ceyhun Küçük, çocukluk aşkı Aygül Ağaç’la nişanlanarak evlilik yolunda önemli bir adım attı. Nagihan-Sedat Küçük çiftinin yakışıklı oğulları Ceyhun Küçük ile Gülay-Abdullah Ağaç çiftinin güzel kızları Aygül Ağaç’ın nişan merasimi aile arasında yapıldı. Yeşilova Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen nişana çiftin yakın akrabaları ve arkadaşları katıldı.


7 YILLIK HASRET SON BULDU

İlimizin tanınmış iş adamlarından biri olan, babası Hüseyin Can’dan bayrağı devralıp pişmaniye işine devam eden Yaşar Can’ın da yeğeni olan Ceyhun Küçük ile Aygül Ağaç geçtiğimiz aralık ayında sözlenmişti. Çocuk yaştan itibaren tanışan ikili, Aygül’ün babasıyla birlikte ABD’ye yerleşmesiyle birbirlerinden ayrılmıştı. Amerika’da 7 yıl kaldıktan sonra yurda dönen Aygül ile Ceyhun, sosyal medya sayesinde yeniden buluştu.


GELECEK YIL DÜĞÜN VAR

Aygül’ün doğum gününde sosyal medya üzerinden mesaj gönderip sürpriz yapan Ceyhun, çocukluk aşkını yıllar sonra bulmuşken yeniden kaybetmek istemedi. Aygül’ün de ‘evet’ demesiyle aralık ayında yapılan söz merasimini nişan töreni izledi. Hüseyin Can Matbaası’nda koordinatör olarak çalışan Ceyhun Küçük ile Aygül Ağaç önümüzdeki yıl bahar aylarında evlenmeyi planlıyor. Genç çift yeni yuvalarını İzmit’te kuracak.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.