Burç ile Gülse’nin mutlu günü

2018-09-15    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-15
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

GENİŞ KATILIM

İzmit’te geniş bir kesim tarafından tanınan Biz İzmit’iz platformunun kurucusu Hüseyin Erol ve Süreyya Erol’un yakışıklı oğulları Burç ile merhum Nermin Kuş ile merhum Ali Kuş’un güzel kızları Gülse dünya evine girdi. Genç çiftin nikah törenine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, CHP Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, Baro Başkanı Sertif Gökçe, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, CHP eski İl Başkanı Yalçın Kuşkan katılım gösterdi. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu çiftin nikahını kıyarken, şahitliğini CHP Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, CHP eski milletvekilleri Bekir Yurdagül, Hikmet Erenkaya, CHP eski İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz üstlendi.

EN GÜZEL EVET

‘Biz İzmit’iz’ adlı internet platformuyla İzmitlileri bir çatı altında buluşturan İzmit esnaf Hüseyin Erol ile Süreyya Erol çiftinin yakışıklı oğulları ticaretle uğraşan Burç ve merhum Nermin Kuş ile merhum Ali Kuş’un biricik kızları satış temsilcisi Gülse, hayatlarının en güzel evetini söyledi. Kocaeli Üniversitesi’nde okurken tanışan ve arkadaşlıklarını evlilikle taçlandıran genç çift, Yunus Emre Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen sade bir nikahla dünya evine girdi. Genç çift Başiskele’de ikamet edecekler.

 

 

NASIL ARANDI: #hüseyin erol # burç erol # Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu # Fatma Kaplan Hürriyet # Tahsin Tarhan # nikah #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.