01-10-2023 04:58

Hyundai Tucson’a yeni bir donanım seviyesi: Style Plus

2019-06-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-06-08
.stripslashes($urun->baslik).

Hyundai Assan, geçtiğimiz yıl makyajlı olarak satışa sunduğu Tucson modeliyle dikkat çekmeye devam ediyor.  Tucson, mayıs ayından itibaren yepyeni bir donanıma daha kavuştu. C-SUV segmentinin en önemli modellerinden biri olan Tucson, özellikle 136 beygirlik 1.6 lt dizel motor seçeneğiyle popülerliğini daha da artırdı. Style Plus adıyla sunulan yeni donanım seviyesi, hem fiyat avantajını hem de 1.6 litrelik dizel ve 7 ileri DCT şanzıman keyfini bir arada sunuyor.

 

STYLE PLUS’TA NELER VAR? 

Ülkemizin vergilendirme şartlarına uygun olarak sunulan 1.6 litre dizel motorlu Tucson, özenle seçilmiş ekipmanlarıyla hem marka imajına katkıda bulunacak hem de müşterilerine optimum fayda sağlayacak. Tucson Style Plus’da sunulan donanımlar arasında panoramik cam tavan, 18 inç alaşım jantlar, elektronik park freni, 7 inç dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, krom ön ızgara ve cam çerçeveleri, ısıtmalı ön koltuklar ile yan aynalarda karşılama lambaları bulunuyor.

 

 

ÇOK TALEP OLDU 

Yeni versiyonla ilgili görüşlerini dile getiren Fertan Otomotiv Genel Müdürü Hülya Tanrıbilir, “Style Plus ismiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunulan yeni donanım seviyesi, giriş ve orta seviye arasında ideal bir denge kuruyor. Bu versiyonla ilgili çok fazla talep oldu ve bu talepler dikkate alınarak satışa başlandı. 2019 yılı ilk çeyrek satış trendine göre Tucson, gücünü arttırarak yoluna devam ediyor ve segmentinde liderliğe koşuyor. Açıkçası, KONA ve Tucson modellerimizle beraber SUV satışlarımızı iki katına çıkarmak istiyoruz” dedi.

 

 

 

İLETİŞİM

HYUNDAI FERTAN OTOMOTİV

Adres: Sanayi Mahallesi Nazar Sok. No:18 Başiskele/Kocaeli

Telefon: (0262) 335 56 00

NASIL ARANDI: #Hyundai # Hyundai Fertan Otomotiv # Hyundai Tucson # Hyundai Kona # Fertan Otomotiv Genel Müdürü Hülya Tanrıbilir # sıfır otomobil #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.