26-02-2024 10:59

Böyle olur ‘ağaların’ düğünü!

2016-11-15    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-15
.stripslashes($urun->baslik).

Kırkpınar eski ağası Seyfettin Selim ve eşi Zehra Hanım’ın güzel kızları Şüheda ile Körfez Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Mehmet Şendoğan ve eşi Seher Hanım’ın yakışıklı oğulları Burak, The Ness Hotel’de düzenlenen dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. Görkemiyle göz kamaştıran düğün, geceye katılan davetlilere, ‘böyle olur ağaların düğünü’ dedirtti.

Şüheda ve Burak’ın, Arke Organizasyon imzasıyla düzenlenen muhteşem düğününe AKP protokolünün yanı sıra ilimizin tanınmış pek çok siması da akın etti.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Derince Belediyesi eski Başkanı Aziz Alemdar, Körfez Belediyesi eski Başkanı Yunus Pehlivan, iş adamı Macit Haldız ve Gençtur Yönetim Kurulu Başkanı Ali Genç düğüne katılanlar arasındaydı.

  

DÜNÜR OLDULAR

İnşaat sektöründe önemli bir yere sahip olan Tashias firmasının sahibi olan inşaat mühendisi Burak Şendoğan ile babasına ait Selim İnşaat’ta satın alma sorumlusu olarak görev yapan Şüheda Selim’in düğününde iki ailenin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Aslen Sakaryalı olan ve dostlukları uzun yıllara dayanan Şendoğan ve Selim aileleri, evlatlarının yuva kurmasıyla dünür olmanın sevincini yaşadı.

Aileleri aracılığıyla tanışan ve 1 yıldır süren beraberliklerini mutlu sonla noktalayan Şüheda ve Burak ise kendileri için düzenlenen ihtişamlı düğünde oldukça heyecanlıydı.

Şüheda Hanım’ın Neslihan Platin tasarımı olan şık gelinliği içerisinde bir kuğu kadar zarif olduğu törende, çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı.

 

Şüheda ve Burak’ın nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı.

 

ÇİFTE BALAYI 

Çifte nikah cüzdanını takdim eden Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ise yaptığı konuşmada, “Hayat dümdüz bir yol değil, karşınıza zorluklar da çıkacak. Bu dünya imtihan dünyası, bu imtihandan geçebilmenin sihirli sözcükleri ise sevgi ve muhabbettir. Allah muhabbetinizi eksik etmesin” dedi ve yeni evli çifte en az 3 çocuk öğüdünde bulundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise Şüheda ve Burak’a Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı armağan etti.

Kıyılan nikahın ardından muhteşem bir ışık şovla ilk danslarını yapan çiftin, balayı için önce Alanya’ya daha sonra da Kapadokya’a gideceği öğrenildi.

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, genç çifte Türk Bayrağı hediye etti.

NASIL ARANDI: #Burak Şendoğan # Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu # fikri Işık # Seyfettin Selim # Şüheda Selim # Zehra Selim

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.