26-02-2024 10:14

Böyle kına görülmedi!

2016-09-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-09-12
.stripslashes($urun->baslik).

 

Emekli öğretmen Filiz Baruksal ve Mehmet Feridun Baruksal çiftinin güzel kızları Gültaç ile Zehra-Musa Düren çiftinin yakışıklı oğulları Ersin, 2 yıllık birlikteliklerini mutlu sona taşıdı.

kınaü

Gültaç Eczanesi’nin sahibi Gültaç Hanım ve özel bir şirkette satış müdürü olan Ersin Bey’in yepyeni bir hayata adım atacağı düğünden önce, Gültaç Hanım için kentte uzun süre konuşulacak bir kına gecesi organize edildi.

Gerek süsleme, gerek ikramlar ve gerekse yapılan şovlarla İzmit’te bugüne dek gerçekleşenlerden çok farklı bir konsepte sahip olan kına gecesine, Baruksal ve Düren ailelerinin kadın üyeleri katıldı.

Baruksal ailesi, bu mutlu gün için Club Bithynia’nın yemyeşil bahçesini tercih etmişti.

 

21

 

ÜÇ FİRMAYLA ÇALIŞTILAR

Bu çok özel gece için üç organizasyon firmasıyla birlikte çalışıldı.

Arke Organizasyon, Düşler Evi Organizasyon ve İstanbul Lal Organizasyon’un iş birliğiyle ‘Hint’ konseptinde süslenen Club Bithynia, Gültaç Hanım’ın kına gecesi için baştan sona yenilendi.

Mekanın duvarlardan yer döşemesine, masa süslemelerinden şovlara kadar her detayda Hindistan’a özgü mistik havanın hissedildiği kına gecesinde ağırlıklı olarak mor, fuşya, turuncu tonları ve altın rengi detaylar kullanıldı.

Rengarenk tüller ve balonlarla yaratılan bu sıra dışı atmosfer,   davetlilerden tam not aldı.

 

HİNT KINASI YAKILDI

Gültaç Hanım’ın, Feyza Haute Couture tarafından hazırlanan muhteşem kostümüyle alana gelmesiyle başlayan gece, coşkuyla başladı.

Baruksal ailesi, davetliler için birbirinden ilginç etkinlikler de organize etmişti.

Tattoo Finka’dan Zeynep Kaya tarafından uygulanan Hint kınası motifleri büyük ilgi görürken, yine Hint müzikleri eşliğinde sahne alan dans grubunun gerçekleştirdiği şov davetlileri büyüledi.

25

İlerleyen saatlerde Lal Organizasyon'un hazırladığı mavi kaftanıyla bir kez daha davetlilerin karşısına çıkan güzel gelin Gültaç, güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Club Bithynia İşletme Müdürü Zeynep Yalaz’ın ev sahipliğinde ve sanatçı Harun Uygur’un muhteşem performansıyla neşe içinde geçen kına gecesi, hafızalarda ‘kentin unutulmaz organizasyonlarından biri’ olarak yer etti.

 

DÜĞÜNDE ŞIKLIK YARIŞI...

Gültaç Baruksal ve Ersin Düren çiftinin düğün töreni, kına gecesinden bir gün sonra, Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleşti.

Görkemiyle kına gecesini aratmayan düğüne, geniş bir davetli topluluğu katıldı.

Gerek aile üyeleri gerekse davetlilerin şıklığıyla göz kamaştırdığı gecede, genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

NASIL ARANDI: #Arke Organizasyon #Düşler Evi Organizasyon #İstanbul Lal Organizasyon

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.