Kanparalar oğullarını evlendirdi

2016-09-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-09-11
.stripslashes($urun->baslik).

 


    • Didem KÖSEOĞLU 

İzmit Belediyesi’nin AKP’li meclis üyesi Cemil Kanpara ve eşi Canan Hanım’ın zabıta memuru olarak görev yapan yakışıklı oğulları Zeki Kanpara, hayatını H&M mağazasının başarılı müdiresi Bağdagül Tanış ile birleştirdi.

İlimizde müteahhitlik yapan Celal Tanış ve kafe işletmecisi olan eşi İnci Hanım’ın biricik kızları Bağdagül ile Zeki Kanpara’nın düğünü, Club Bithynia’da gerçekleşti.

Yaklaşık yedi yıldır süren arkadaşlıklarını mutlu sonla noktalayan Bağdagül ve Zeki’nin, Arke Organizasyon imzası taşıyan muhteşem düğününe çok sayıda davetli katıldı.

Bağdagül Hanım, Dudu Dilek tarafından tasarlanıp dikilen gelinliği içerisinde peri kızlarını andırırken, Zeki Bey de şıklığıyla göz doldurdu.

Kırmızı halıdan geçerek alkışlar arasında alana gelen Bağdagül ile Zeki’nin nikahı İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan tarafından, çiftin yakın arkadaşları İlayda Kap ve Fatih Çepoğlu’nun şahitliğinde kıyıldı.

İlk dakikalarından itibaren neşe içinde geçen şık düğünde, başta yeni evli çift olmak üzere tüm davetliler sahneyi bir dakika boş bırakmadı.

Bağdagül-Zeki Kanpara çifti, düğünden sonra balayı tatillerini geçirmek üzere Antalya’nın Kaş ilçesine gitti.

NASIL ARANDI: #Cemil Kanparan #H&M #Zeki Kanpara

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.