27-05-2024 22:02

Duru Güzellik Merkezi ile bölgesel yağlara ‘elveda’ deyin!

2019-09-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-06
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: BİLAL SERİM

 

İncelmek, sıkılaşmak, özellikle de bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmak istiyor ancak diyet ve spor yapmakta zorlanıyorsunuz… Üzülmeyin, kolayı var! Duru Güzellik Merkezi’nde uygulanan ‘soğuk lipoliz’ ve ‘radyofrekans’ teknolojileriyle zahmetsizce kilo verebilir, sıkılaşabilir ve bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.  İlimizde 22 yıllık mesleki tecrübesiyle hizmet veren güzellik uzmanı Sevim Baymak, Duru Güzellik Merkezi’nde uyguladığı ağrısız yöntemlerle hem bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza hem de daha genç ve diri bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.  Bilgi birikimi, tecrübesi ve merkezinde kullandığı son teknoloji ürünü cihazlarla çok başarılı sonuçlara imza atan Baymak, artık danışanlarına yeni yerinde, yenilenen yüzüyle hizmet veriyor. Kısa bir süre önce yeni yerine taşınan Duru Güzellik Merkezi, fazla kilolarından kurtulmak için çözüm arayanları bekliyor. Vücudumuzun belirli bir bölgesinde toplanan fazla yağlardan kurtulmak için soğuk lipolizin çok etkili bir yöntem olduğunu söyleyen güzellik uzmanı Sevim Baymak, “Bölgesel yağlanmanın pek çok sebebi var. Bunların içinde en önemlileri; yanlış beslenme ve hareketsizlik. Günümüz koşullarında, yoğun çalışma hayatının içinde diyetle birlikte spor yapmaya vakit bulamayan pek çok kişi bacak, basen, kalça, karın ve göğüs bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi.

Biz, Duru Güzellik Merkezi olarak; bu sorunları soğuk lipoliz teknolojisiyle çözüyoruz. Soğuk lipoliz, sadece fazla yağlardan kurtulmaya yardımcı olmakla kalmıyor, selülit problemine de çare oluyor. FDA onaylı Coolshaping cihazıyla bizzat uyguladığım soğuk lipoliz işlemi, yağları soğutma sistemiyle vücuttan atıyor” diyor.

Cihazda bulunan iki başlığın, kişinin yağlanma gözlenen bölgesine yerleştirildiğini belirten Sevim Baymak, sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Başlıklar bölgeyi vakumla -10 dereceye kadar donduruyor; donan yağ hücreleri kristalleşiyor ve işlevini yitirerek, bol su tüketimiyle vücuttan atılıyor.

Soğuk lipoliz işlemi, sadece tek seans uygulanıyor ve uygulama 1 saat sürüyor. İşlem, etkisini 3 hafta içerisinde gösteriyor, bu etki 3 ay boyunca devam ediyor. Baymak, “Eğer ihtiyaç olursa, soğuk lipoliz ikişer ay aralıklarla, 4 kez uygulanabiliyor” diyor ve işlem sonrasında beslenmeye dikkat edilmesi halinde, 2 bedene kadar incelmenin garanti olduğunun da altını çiziyor. Soğuk lipoliz, soğuk alerjisi olan kişiler haricinde, 17 yaş ve üzerindeki herkese uygulanabiliyor.

 

 

RADYOFREKANS DA VAR

 

Duru Güzellik Merkezi sadece fazla kilolarla değil, zamanın cildimiz üzerindeki olumsuz etkileriyle de savaşıyor. Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak isteyen danışanları için ‘radyofrekans’ teknolojisini kullanan Duru Güzellik Merkezi; yüz ve vücudundaki sarkmalardan ve ince kırışıklıklardan cerrahiye gerek kalmaksızın kurtulmak isteyenlerin ilk adresi.

Radyofrekans; boyun, yüz, kol, karın, dekolte ve bacaklarda meydana gelen sarkmalar için kullanılıyor. Cildin dermis ve hypodermis tabakasına kadar etki eden; yaydığı ısı dalgalarıyla ciltteki kolajen oluşumunu tetikleyen işlemin hedefi; ciltte canlılık, toparlanma, sıkılaşma, ince kırışıklıklarda açılma ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak.

Vücudun kendi onarım mekanizmasını harekete geçiren radyofrekans ile kan dolaşımı artıyor, metabolizma hızlanıyor, bağ dokusu güçleniyor, kolajen ve elastin üretimi çoğalıyor. Yüzde 15-30 dakika, bacaklar ve basenlerde 45-60 dakika, göbekte ise 25 dakika uygulanan randeyofrekans sonrası; lenfatik tıkanıklıkların giderilmesiyle vücuttan toksin atımı ve göz çevresi morluklarında azalma görülüyor. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi gençleşiyor, gıdı gölgesindeki sarkma toparlanıyor, boyun bölgesinde yatay çizgiler gideriliyor; cilt ışıltılı, daha sıkı ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor.

Yüzdeki sarkmalar ve kırışıklıklardan rahatsız olanların tercih ettiği radyofrekans işlemi; kırışıklıkları açtığı gibi yüzde dolgun bir görüntü de sağlıyor. Radyofrekans ve ses dalgaları teknolojisiyle kombine, ameliyatsız bir estetik uygulama olan işlemin kalıcılığının 2 yıl devam ettiğini söyleyen Sevim Baymak; fazla kilolarına, bölgesel yağlarına, yüz ve vücudundaki sarkmalara ‘elveda’ demek isteyen herkesi Duru Güzellik Merkezi’ne bekliyor.

 

 

İLETİŞİM

Alikahya Fatih Mh. Kemal Sunal Sk. No:9 İzmit/Kocaeli

Telefon: 0532 386 05 16

Instagram: @duruguzellik41

NASIL ARANDI: #Duru Güzellik Merkezi # cilt ışıltısı # daha sıkı # sağlık # güzellik # vücud # kilo # kocaeli # kocaeli life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.