26-06-2024 00:52

Bebek modasını No:2’den takip edin

2017-11-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-11-06
.stripslashes($urun->baslik).

Çocuklarının giyimine özen gösteren annelerin alışveriş için tercih ettiği adreslerden biri olan No:2 Butik şimdi de bebeklerin hizmetinde. Esma Ceylan İndolu ve Serdar Meçkeli’nin sahibi olduğu No:2 Butik bundan 3 yıl önce İzmit Alemdar Caddesi Soydan İş Merkezi’nde açılmış, kısa sürede çocuk modasının öncüsü haline gelmişti. Körfez’de açtıkları ikinci şubeyle markalaşma yolunda önemli bir adım daha atan iki ortak, geçtiğimiz ay da 3. yıla 3. şubeyle girmenin gururunu yaşadı.

 

BEBEKLER İÇİN

İzmit ve Körfez’deki şubelerinde 0-17 yaş arası çocuklara hizmet veren iki ortak, İzmit Soydan İş Merkezi’nin alt katında açtıkları üçüncü şubede ise 0-3 yaş arası bebekleri giydirecek. No:2 Butik Baby’nin açılışını geçen ay bir kokteylle gerçekleştiren Esma Ceylan İndolu ile Serdar Meçkeli’yi bu önemli günde kentimizin önde gelen isimleri de yalnız bırakmadı. Açılış kurdelesi davetliler tarafından ‘hayırlı olsun’ dileğiyle kesilirken, bebeği olan anne-babalar alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

 

DAVETLİ AKINI

Açılışa; AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, butik sahibi Esma Ceylan İndolu’nun ablası AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emel Ceylan Balcıoğlu, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, odanın meclis başkanı Akın Doğan, Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un da aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

KONFORLU ALIŞVERİŞ

No:2 Butik Baby, dekorasyonuyla da farkını ilk günden hissettirdi. Rafların prenses kalesi ve kral şatosu şeklinde dizayn edildiği mağazaya girdiğinizde kendinizi bir oyun bahçesinde buluyorsunuz. Minikler, kendileri için hazırlanan mekanda oyuna dalarken, anne ve babaları da hem konforlu hem de keyifli alışveriş yapma imkanı buluyor. No:2 Butik Baby, whatsapp ve instagram hesaplarından da Türkiye’nin dört bir yanına satış yapıyor.

İLETİŞİM

Adres: Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi Soydan İş Merkezi
Tel: 0535 603 59 49
Instagram: @no2butik
Facebook: No2 butik

NASIL ARANDI: #bebek # moda # no2

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.